Noc trifidů

Noc trifidů - Simon Clark | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Clark
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Noc trifidů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Noc trifidů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Clark. Číst Noc trifidů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Den trifidů, legendární sci-fi román Johna Wyndhama, je svědectvím jednoho muže o konci světa: skoro celé lidstvo osleplo a Země se ujali noví vládci - monstrózní rostliny - trifidi. Román skončil ve chvíli, kdy jeho vypravěč Bill Masen opustil se svou ženou a čtyřletým synem Anglii, aby se připojil ke kolonii na ostrově Wight. Uplynulo dvacet pět let... Malá komunita, dočasně bezpečná ve své ostrovní pevnosti, pokračuje dál ve své práci nejen na odstranění trifidí hrozby, ale i na budování základů nové civilizace. Po celém světě zápasí podobné komunity o život, zatímco neporazitelní trifidi zamořují zbytek Země, zjevně odhodlaní vypořádat se s lidstvem definitivně.V roce 29 od pádu starého světa se David Masen, nyní už dospělý Billův syn, jednoho rána probudí do světa zahaleného tajemnou temnotou. A trifidi opět zaútočí... Padesát let poté, co John Wyndham napsal svůj slavný bestseller, renomovaný spisovatel Simon Clark vytvořil důmyslnou a impozantní teorii o tom, co se mohlo dít s Billem Masenem a jeho následníky v boji proti trifidům.


...ifidů (anglicky: The Night of the Triffids) je vědeckofantastický román britského spisovatele Simona Clarka, který volně navazuje na známé literární dílo Johna Wyndhama Den trifidů ... Den trifidů - rozbor díla k maturitě (5) | Rozbor-dila.cz ... .Kniha je psána v ich-formě, vypravěčem je David Masen, syn Williama (Billa) Masena.Dílo vyhrálo v roce 2002 Cenu Augusta Derletha.. Česky knihu vydalo nakladatelství Polaris v letech 2003 ... Noc trifidů jednoznačně nedosahuje takových kvalit jako Den trifidů, ale pořád se jedná o velmi kvalitní sci-fi. Autor se taky snažil napodobit umělecký styl, což se mu víceméně povedlo. Alespoň jsem se dozvěděla, co se stalo dál, tentokrát z pohledu Davida, syna Billa a Joselly. Stylové ob ... Noc trifidů - Simon Clark | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Autor se taky snažil napodobit umělecký styl, což se mu víceméně povedlo. Alespoň jsem se dozvěděla, co se stalo dál, tentokrát z pohledu Davida, syna Billa a Joselly. Stylové oblečení https://www.atevi-clothes.cz Volné pokračování bestseleru Johna Wyndhama Den Trifidů čte Radek Valenta (...SOUVISEJÍCÍ KNIHY