Ráj ztracený

Ráj ztracený - Cees Nooteboom | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cees Nooteboom
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ráj ztracený.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ráj ztracený ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cees Nooteboom. Číst Ráj ztracený Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alma a Almut, dvě mladé Brazilky s německými předky, přijíždějí do Austrálie, kde má Alma překonat trauma nedávného znásilnění; během pobytu prožije milostné dobrodružství s domorodým malířem, zároveň však cítí, že jeho vnitřní svět jí zůstává navždy uzavřen. V Perthu se pak obě dívky zúčastní literárního happeningu na počest Miltonova Ztraceného ráje, jehož účastníci vyhledávají figuranty převlečené za anděly a ukryté na různých místech po městě. Ve druhé části knihy se nizozemský literární kritik Erik Zondag během ozdravného pobytu v Rakousku, který mu má pomoci překonat krizi středního věku, setkává s masérkou, s níž tři roky předtím prožil „andělskou“ epizodu v Perthu, návrat intenzivního prožitku a skutečné setkání jsou však i tentokrát nemožné… Jeden z mistrů současné nizozemské literatury rozehrává ve své poslední próze fascinující hru plnou skrytých souvislostí a variací na miltonovské téma, čtenáře však upoutá i přesnými postřehy ze života literárních kruhů, stručným, ale výstižným popisem prostředí i suverenitou, s níž konstruuje myšlenkově a významově bohatý svět svého díla.


...deos Play all Mix - Stracené ráj - Piskáče YouTube Stracené Ráj - Nečoché - co se nevlezlo do klipo - Duration: 2:55 ... Ztracený ráj / Haven (2004) | ČSFD.cz ... . Stracené Ráj 11,815 views Denní menu Ztracený ráj,Praha 7, včetně otevírací doby, kontaktních údajů pro rezervaci či Vaše dotazy. Podívejte se, co dnes vaří Ztracený ráj dobrého. Ztracený ráj je považován za jedno z nejvýznamnějších literárních děl, napsaných v angličtině, bylo jím ovlivněno mnoho spisovatelů (William Blake aj.). Katolická církev zařadila roku 1732 Ztracený ráj na Index zakázaných knih. Vyškrtnut z tohoto seznamu byl až v ... Ztracený ráj / Haven (2004) | ČSFD.cz ... .). Katolická církev zařadila roku 1732 Ztracený ráj na Index zakázaných knih. Vyškrtnut z tohoto seznamu byl až v roce 1900. Český překlad Rezervujte si u nás stůl. Pondělí - Pátek 11:00 - 23:30 Sobota - Ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY