Děvčata z Rijádu

Děvčata z Rijádu - Rajaa Alsanea | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rajaa Alsanea
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Děvčata z Rijádu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Děvčata z Rijádu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rajaa Alsanea. Číst Děvčata z Rijádu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Muslimové nejsou jen teroristé - nejdůvěrnější pohled do soukromí arabských žen. Mladá arabská autorka se před časem rozhodla podělit se s ostatními o své zkušenosti ze světa muslimských žen. Bez přikrašlování, ale také bez zbytečných nářků vypráví příběh čtyř přítelkyň, dívek z rijádské smetánky, které se zamilovávají, zasnubují, vdávají a rozvádějí, studují, pracují, trápí se i radují. A tak postupně nenásilně pronikneme do tajů uvažování místních mužů a rodinných klanů, zamyslíme se nad fungováním arabské a západní společnosti a začneme mít dojem, že těch nesmiřitelných rozdílů není zdaleka tolik, jak jsme se ještě nedávno domnívali. Na počátku ale vůbec nebyla kniha. Začalo to pravidelnými pátečními e-maily, které mladé autorce v její domovině vynesly chválu, ale i vyhrožování smrtí!


...ěvčata z Rijádu. Přidat komentář. Samar ... VIAF ID: 34762579 (Personal) ... . 19. ledna. Konecne kniha z Rijadu :-) Pokud si chcete rozsirit vedomosti a zajimaji vas tradice stredniho vychodu a mentalita arabu tak tato kniha je dobra volba. novina. 14.03.2017. Kniha byla zajímavá na začátku, pak ale nuda a nuda. ... Děvčata z Rijádu Autor: Alsanea, Rajaa Nakladatel: Metafora EAN: 9788073591588 ISBN: 978-80-7359-158-8 Originál: Banat al-Riyadh Překlad: Berounská, Blanka Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 13 × 20,2 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Děvčata z Rijádu nejsou špatn ... Alsanea Rajaa - Děvčata z Rijádu | Antikvariát Počta ... . vydání) Děvčata z Rijádu nejsou špatnouknihou, zejména když se čtou v létě. Je v nich srdceryvnost mýdlové opery, lehkost trendy časopisů, patos potulných bardů, půvab orientální pohádky, z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY