Princ temnot: Plantagentská sága 3. díl

Princ temnot: Plantagentská sága 3. díl - Jean Plaidy | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jean Plaidy
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Princ temnot: Plantagentská sága 3. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Princ temnot: Plantagentská sága 3. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Plaidy. Číst Princ temnot: Plantagentská sága 3. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


S historickou přesností a poutavým stylem pokračuje Jean Plaidy vzrušující plantagenetskou ságu příběhem Jana, kdysi soupeře a teď následovníka Richarda Lví srdce. Po předčasné Richardově smrti zůstávají dva uchazeči o trůn - Richardův synovec Arthur a nejmladší bratr Jan. Baroni volí s obavami Jana, protože ačkoli nemá nejlepší pověst, Arthur v Anglii nikdy nežil a lidé ho považují za cizince. Brzy se projeví Janova osobnost - nespoutaná smyslnost, vznětlivá a prudká povaha, krutost, lenost, nedostatek zájmu o povinnosti, nespravedlnost a cynismus. Janova vášeň ke krásné teprve dvanáctileté Isabelle z Angoul?me a její únos se stanou jednou z příčin vedoucích ke ztrátě zámořských území. A když začne být zřejmé, že Arthur skutečně ohrožuje jeho postavení, Jan se nerozpakuje zabránit synovci získat korunu těmi nejkrutějšími prostředky. Po Arthurově zmizení je Jan podezřelý z vraždy, což spojí jeho nepřátele. Jan téměř přijde o korunu, papež uvalí na zem klatbu a cizinci opět útočí na anglickou půdu. Uprostřed těchto tragických událostí stojí Jan - král, jehož se všichni poddaní bojí, dokud se mu nevzepřou, neodhalí jeho slabost a nedonutí ho v Runnymede podepsat Magnu chartu. Jeho krutost a bezcitnost k nepřátelům dá vznik pověsti, že rod z Anjou je poskvrněn satanovou krví a Jan je skutečný ďábel - princ temnot.


...mnot Plantagentská sága 3. díl. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Cukrblik blog :): Seznam knih na rok 2013 (YA, fantasy/sci ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... FreeFilm.to vám ponúka nové ale aj staršie online filmy úplne zadarmo. Každý deň pridávame aktuálne novinky. Prajeme veľa zábavy a mnoho pozretých FreeFilmov. B!shop. Dost mozna nejslabsi ... Hellraiser: Vyslanec pekla / Hellraiser: Hellseeker (2002 ... ... . Každý deň pridávame aktuálne novinky. Prajeme veľa zábavy a mnoho pozretých FreeFilmov. B!shop. Dost mozna nejslabsi dil. Co ale cekat od rezisera, kterej se jmenuje Bota. Hlavni nesympatickej hrdina se tak ruzne mota po meste, ma vidiny, v nichz vystupujou nijak zvlast sexy zensky, neni moc jasny, co se mu zda a co ne, kdo je mrtvej a kdo ne. Takle to vyloz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY