Čas vítězů, čas poražených

Čas vítězů, čas poražených - Roman Cílek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Cílek
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas vítězů, čas poražených.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas vítězů, čas poražených ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Cílek. Číst Čas vítězů, čas poražených Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čím vlastně končí válka? Zakreslením finální šipky do štábních map vítězů? Kapitulačním aktem? Závěrečným výstřelem do vzduchu? Nebo spíš posledním padlým, který je oplakán spolubojovníky a pohřben do své či cizí půdy? Okamžikem, kdy dosavadní seznamy pohřešovaných se i v očích těch, co přece jen doufali, staly pouze výčtem dalších obětí? A čím začíná mír? Narozením prvního dítěte, jež vydechlo do dne, kdy obloha už nebyla nebezpečím, k němuž by se vzhlíželo se strachem? Či snad polibkem milenců, které nuceně rozdělila válka a její konec je zase šťastně spojil? O odpovědi na tyto obtížné otázky se snaží autor v pestré mozaice událostí z konce poslední světové války.


...as vítězů, čas poražených aneb Jak se prohrává válka ... VÝCHOVA BEZ PORAŽENÝCH - Home ... . Celkové hodnocení ... Kupte knihu Čas vítězů, čas poražených (Roman Cílek) s 20 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha: Čas vítězů, čas poražených aneb Jak se prohrává válka - Roman Cílek Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Hledáte Čas vítězů, čas poražených od ... Čas vítězů, čas poražených - Roman Cílek | Databáze knih ... . Hledáte Čas vítězů, čas poražených od ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY