Zakódované obrázky

Zakódované obrázky - David Reidy | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Reidy
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakódované obrázky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zakódované obrázky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Reidy. Číst Zakódované obrázky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste už unaveni křížovkami, osmisměrkami, sudoku a dalšími abstraktními písmennými a číselnými hlavolamy. Zkuste jeden z dalších japonských vynálezů – Zakódované obrázky, tentokrát v podání amerického autora. 83 původních hlavolamů zahrnutých do této knížky nabízí různou obtížnost – od nejjednodušších, které lze luštit jen tak mimochodem, až po takové, které dají mozku opravdu zabrat. Publikace obsahuje úplný návod na řešení hlavolamu a samozřejmě i přehled konkrétních výsledků. Spolu s autorem doufáme, že se při luštění budete bavit přinejmenším stejně jako on, když „Crosspix“, čili Zakódované obrázky tvořil.


...tránek: Martin Petříček Kontakt: Zde najdete kódované obrázky, někdy označované též jako malované obrázky či griddlers Přibližně jednou za den se zde objeví nový obrázek, jejich řešení se pak objeví nějaký čas po zadání pro ty co to nezvládli do té doby vyluštit :o) Kódované obrázky, malované křížovky neboli griddlery ... Zamilovane obrazky+citaty - Home | Facebook ... . Vše okolo tohoto druhu chytré zábavy najdete na tomto webu. K dispozici je mnoho obrázků k vyřešení, možnost nakreslit vlastní obrázek. Kódované obrázky, malované křížovky neboli griddlery. Vše okolo tohoto druhu chytré zábavy najdete na tomto webu. K dispozici je mnoho obrázků k vyřešení, možnost nakreslit vlastní obrázek. Kódované obrázky, malované kří ... GC1GN7N Zakodovane obrazky (Unknown Cache) in Zlínský kraj ... ... . K dispozici je mnoho obrázků k vyřešení, možnost nakreslit vlastní obrázek. Kódované obrázky, malované křížovky neboli griddlery. Vše okolo tohoto druhu chytré zábavy najdete na tomto webu. K dispozici je mnoho obrázků k vyřešení, možnost nakreslit vlastní obrázek. Kódované obrázky, malované kří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY