Obrázky z Provence

Obrázky z Provence - Jan Šmíd | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Šmíd
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázky z Provence.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obrázky z Provence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šmíd. Číst Obrázky z Provence Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé, doplněné vydání úspěšné knihy, ve které zpravodaj Českého rozhlasu z Francie Jan Šmíd přibližuje kouzelnou krajinu Provensálska. Šmídův styl je bezesporu ovlivněn letitou zpravodajskou praxí, a proto bude vyhovovat těm, kteří před impresemi okouzlených cestovatelů dávají přednost střídmosti a věcnosti. Ambicí knihy není nahrazovat turistického průvodce, ale každý, kdo se do Provence chystá, by si ji měl přibalit s sebou, aby byl připraven na to, co ho čeká v Avignonu, Aix-en-Provence, Nice, Saint-Tropez, Marseille, v unikátních provensálských vesnicích a v mnoha dalších místech tohoto kouzelného kousku země. Z tohoto důvodu tvoří nedílnou a nezbytnou součást textu množství autorových fotografií.


...Obrázky zdarma z Provence. 410 380 36. Levandule Levandule Pole ... Obrázky z Provence - Jan Šmíd | Antikvariát Brdy ... . 471 610 36. Levandule Květ. 309 370 27. Levandulov ... Stáhněte si úžasné obrázky zdarma s motivem Provence. Volné pro komerční užití Není nutné uvádět zdroj Provence - vůně levandule a francouzského venkova. Stylové dekorace do interiéru i exteriéru. Hodiny, obrázky s levandulí, bytové doplňky a závěsné dekorace s kvítím provance v nabídce edekor.cz Obrázky z Provence Autor: Šmíd, Jan Nakladatel: Gutenberg ... Obrázky z Francie: Provence — Česká televize ... .cz Obrázky z Provence Autor: Šmíd, Jan Nakladatel: Gutenberg EAN: 9788086349350 ISBN: 978-80-86349-35- Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 23,5 × 16,5 cm Rok vydání: 2008 (2. doplněné vydání) Obrázky Google. Nejpropracovanější vyhledávání obrázků na webu. Rozšířené hledán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY