Ztroskotat a zvítězit

Ztroskotat a zvítězit - Karin Pavlosková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karin Pavlosková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztroskotat a zvítězit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztroskotat a zvítězit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karin Pavlosková. Číst Ztroskotat a zvítězit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihy Karin Pavloskové jsou nabity dobrodružstvím a neobvyklými životními příběhy mořeplavců, s nimiž na oceánu sdílí - vždy na pěkných pár měsíců - osud. V knize Ztroskotat a zvítězit líčí plavbu po Indickém oceánu, kterou podnikla na jachtě velmi zajímavého kapitána - muže, který se na moře vydal, ačkoli mu lékaři sdělili závažnou diagnózu. Nebo možná právě proto...? Ať tak či tak, zpočátku poklidná plavba, během níž poznávali krásu ostrovů Chagos a Cocos Keeling, se změnila v drama, když se jim v noci uvolnila kotva a proud jejich loď odnesl na útesy, kde ztroskotali. Zdálo se, že mají jedinou možnost: Nechat loď lodí a zachránit holé životy. To se ale hrdinům tohoto fascinujícího příběhu nechtělo... A díky vytrvalosti a odvaze poznali nové přátele. Mezi nimi i jednoho velmi šarmantního mořeplavce, který se hrdince a autorce našeho příběhu v jedné osobě velice líbil... Romanticky se zamilovat je krásné... ale máte vůbec šanci, když se proti vám spiknou živly...? Život na moři je pestrý - už jenom kolik zajímavých osobností potkáte...! Autorka této knihy se vydává vstříc dobrodružství s očima i ušima otevřenýma - a předkládá nám pestrou mozaiku osudů lidí, jež své životy spojili s oceánem.


... Ztroskotat a zvítězit líčí plavbu po Indickém oceánu, kterou podnikla na jachtě velmi zajímavého kapitána - muže, který se na moře vydal, ačkoli mu lékaři sdělili závažnou diagnózu ... Jl 08 2008 by Ostrava Jih - Issuu ... . Ztroskotat a zvítězit Autor: Pavlosková, Karin Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024221755 ISBN: 978-80-242-2175-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 15 × 23,5 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Objednávejte knihu Ztroskotat a zvítězit v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ztroskotat a zvítězit. Kdo naps ... Kniha Ztroskotat a zvítězit - Trh knih - můj antikvariát ... ... . vydání) Objednávejte knihu Ztroskotat a zvítězit v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ztroskotat a zvítězit. Kdo napsal knihu Ztroskotat a zvítězit? Autorem je Karin Pavlosková. Hodnocení, recenze, zaj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY