Tělo a duše. Druhá strana nemoci

Tělo a duše. Druhá strana nemoci - Albert Kreinheder | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Albert Kreinheder
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tělo a duše. Druhá strana nemoci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tělo a duše. Druhá strana nemoci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Albert Kreinheder. Číst Tělo a duše. Druhá strana nemoci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro Kreinhederovu psychologii je typický velmi osobitý, intuitivní přístup k lidskému utrpení. K trpící duši i k bolestmi sužovanému tělu. Albert Kreinheder měl osobní mnoholeté zkušenosti s rakovinou, artritidou a tuberkulózou. Jeho kniha je záznamem o cestě k symbolickému životu, o léčivém působení aktivní imaginace a o průběhu individuačního procesu. Kniha Tělo a duše je výpovědí o autentickém životě žitém v důvěrném vztahu k bytostnému Já.


... a bývalý děkan Filosofické fakulty UP doc ... Kategorie "Zdraví" - Antikvariát Avion ... . PhDr. Josef Bieberle CSc. přibližuje v knize osudy Univerzity Palackého v Olomouci v letech 1945 - 1990 Tělo a duše. Druhá strana nemoci Autor: Kreinheder, Albert Nakladatel: Nakl. Tomáše Janečka Emitos EAN: 9788087171028 ISBN: 978-80-87171-02-8 Originál: Body and Soul Překlad: Hálová, Dagmar Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Rozměry: 15 × 20 cm Rok vydání: Všechny informace o produktu Kniha Tělo a duše. Druhá strana nemoci - Albert Kreinheder, po ... Kniha: Tělo a duše. Druhá strana nemoci ... . Druhá strana nemoci - Albert Kreinheder, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tělo a duše. Druhá strana nemoci - Albert Kreinheder. Tělo a duše. Druhá strana nemoci - Kreinheder, Albert ; Pro Kreinhederovu psychologii je typický velmi osobitý, intuitivní přístu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY