Lupič

Lupič - Martin Prinz | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Prinz
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Lupič.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lupič ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Prinz. Číst Lupič Online je nyní tak snadné!

POPIS


K napsání prvního románu Lupič inspiroval rakouského spisovatele Martina Prinze (*1973) skutečný bankovní lupič a zároveň maratonský běžec, který „působil“ v rakouských bankách na konci 80. let v masce Ronalda Reagana. Záznamy okamžiků těsně před přepadením některé banky, popis samotných přepadení a návrat s penězi domů jsou prokládány scénami útěku, resp. útěků Johanna Rettenbergera: městem, lesem, po polích i silnicích, v kradených autech a zejména – na trénovaných nohách. Útěkem z četnické stanice po zatčení text začíná a postupuje prostřihy k období maturity, prvnímu neúspěšnému přepadení, osmi rokům věznění, vraždě i úzkostným vzpomínkám na dětství vstříc neodvratnému konci. A tak se hlavní hrdina Lupič postupně mění v hlavního hrdinu Útěk, který přesahuje rámec pouhého úprku a stává se na krátký okamžik smyslem života.


... je trestný čin (zvlášť závažný zločin), kterým pachatel usiluje o získání cizí věci násilím či pohrůžkou okamžitého vykonání násilí ... Modrý kód, 36. epizoda - Přepadení! | Prima ... .V českém právu v nyní účinném trestním zákoníku (zákon č. 40/2009 Sb., ve znění pozdějších předpisů) je loupež upravena v ustanovení § 173. Pachatel se tohoto trestného činu dopustí tehdy, pokud proti ... moje 2 video v poradí dúfam že sa vám bude páčiť Mix - Jiří Schelinger - Lupič Willy YouTube. Jiří Schelinger-Lupič Willy CELÉ ALBUM. - Duration: 1:13:01. filipo654 146,824 views. Zdeněk Izer - Vtipy Silvestr 2019 (komplet HD) - Duration ... lup ... Pražský deník | Zloději a lupiči | fotogalerie ... . Jiří Schelinger-Lupič Willy CELÉ ALBUM. - Duration: 1:13:01. filipo654 146,824 views. Zdeněk Izer - Vtipy Silvestr 2019 (komplet HD) - Duration ... lupič. Definition from Wiktiona...SOUVISEJÍCÍ KNIHY