Diagnostické metody v personalistice

Diagnostické metody v personalistice - Ester Jaroslava Evangelu | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ester Jaroslava Evangelu
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Diagnostické metody v personalistice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diagnostické metody v personalistice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Jaroslava Evangelu. Číst Diagnostické metody v personalistice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na trhu ojedinělá publikace se věnuje diagnostice osobnostních a sociálních předpokladů zaměstnanců s ohledem na jejich stávající či budoucí pracovní pozici. Kniha obsahuje testové metody a jejich praktické uplatnění s popisem konkrétních sledovaných charakteristik i pozic, na které lze uvedenou metodu použít. Personální manažeři a specialisté, kterým je kniha zejména určena, se dozví, jak z těchto charakteristik predikovat další profesní vývoj, seznámí se s vlivem vrozených a získaných předpokladů na nejdůležitější pracovní charakteristiky, jako jsou výkonová křivka, adaptace, stresová odolnost, schopnost prosadit se, flexibilita myšlení, pohotovost apod. Publikace je určena profesionálům, ale díky rozpracování praktických případů a ukázek může sloužit i jako příručka pro samouky.


...torka napsala několik publikací - Jak uspět u přijímacího pohovoru, 111 her pro motivaci a rozvoj týmu Diagnostické metody v personalistice, je spoluautorkou knihy Rozvoj lidských zdrojů v malém a středním podniku a příručky Osobnostní trenérské a konzultantské kompetence, publikuje rovněž řadu odborných článků ... Diagnostické metody v personalistice | eKnihy ... ... . Mgr. Jaroslava Ester Evangelu, Ph.D. Diagnostické metody v personalistice. Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7. tel.: +420 220 386 401, fax ... Diagnostické metody v personalistice, Na trhu ojedinělá publikace se věnuje diagnostice osobnostních a sociálních předpokladů zaměstnanců s ohledem na jejich stávající či budoucí pracovní pozici. Kn DIAGNOSTICKÉ SKÚŠANIE Tre ... PDF Úvod do pedagogické diagnostiky - Kubiatko ... . Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7. tel.: +420 220 386 401, fax ... Diagnostické metody v personalistice, Na trhu ojedinělá publikace se věnuje diagnostice osobnostních a sociálních předpokladů zaměstnanců s ohledem na jejich stávající či budoucí pracovní pozici. Kn DIAGNOSTICKÉ SKÚŠANIE Treba ho odlišovať od klasifik...SOUVISEJÍCÍ KNIHY