Microsoft Windows XP: Jednoduše, srozumitelně, názorně

Microsoft Windows XP: Jednoduše, srozumitelně, názorně - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Microsoft Windows XP: Jednoduše, srozumitelně, názorně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Microsoft Windows XP: Jednoduše, srozumitelně, názorně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Microsoft Windows XP: Jednoduše, srozumitelně, názorně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejsnazší cesta k ovládnutí počítače.Ještě nikdy nebylo zvládnutí osobního počítače a programů tak jednoduché. Knižní redakce vydavatelství Computer Press se zkušenostmi s více než tisíci publikacemi pro vás připravila inovativní, i ve světovém měřítku jedinečnou edici Nové generace počítačových příruček. Pryč je teorie, pryč je klopotné vysvětlování – dnešní počítače se ovládají vizuálně a interaktivně, proto i příručky jsou vizuální a interaktivní.1. Výklad pomocí obrázku. Nepochybujeme, že umíte číst, ale obrázek vydá za tisíc slov a lépe se pamatuje. Činnosti jsou ilustrované, krok za krokem a na ilustracích je vždy zvýrazněno, „vytaženo“ pro oko čtenáře to, čeho se probíraná činnost týká. 2 Hypertextové odkazy. Znáte z Internetu, ale poprvé jsme je aplikovali v knize: od probírané činnosti vede „hypertextový odkaz“ směrem k příslušnému elementu v obrázku; nebo, chcete-li, od probírané činnosti v obrázku vede odkaz k vysvětlujícímu textu. 3. „Jak na to“, nikoliv „Co je to, proč je to“. Počítačové knihy vždy usilovaly naučit čtenáře spoustu teorie. Nikdy více! Při obsáhlosti dnešních programů byste se půl roku učili teorie, než byste se dostali k prvnímu praktickému kroku. Naše nová edice postupuje důsledně podle principu „Jak na to“: od prvního dne se učíte dělat to, co budete v praxi skutečně potřebovat. Ovšemže tam, kde bližší pochopení a poznání pomůže lepší praktické práci s programem, potřebnou teorii vysvětlíme. 4. Žádná „modernizace“, ale všechno hezky znovu. Nová edice nevznikla „přešitím“ deset let starých příruček, postupně „modernizovaných“, tj. opravovaných ze starých verzí programů, ale kompletním vytvořením z čisté vody. Redakční tým nejzkušenějších autorů Computer Pressu piloval text, aby každé slovíčko bylo na svém místě, nic nechybělo a nic nepřebývalo. 5. Mimořádná hodnota za mimořádnou cenu. Všechny knihy z edice jsou vytvořeny dvoubarevným tiskem, který zdaleka není obvyklý a který zvyšuje vizuální srozumitelnost. A na závěr: všechny knihy z edice jsou v cenové úrovni, od které jste si možná už dávno odvykli.


...ft Windows XP Autor: kol. Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025117118 ISBN: 978-80-251-1711-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 228 stran, česky Rozměry: 19 × 22,5 cm Rok vydání: 2008 (2 ... Microsoft Windows Vista Bible - Nejlepší tipy a triky ... ... . vydání) Internet - jednoduše, srozumitelně, názorně. Spisovatel: Kolektív autorov, Computer press 2003 Katalogové číslo: M1435. Vynikající kniha z nové edice vás naučí psát e-maily, komunikovat přes Internet a prohlížet webové stránky nejrychlejším možným způsobem. V příručce Microsoft Windows 2000 Jednoduše, srozumitelně, názorně se například naučíte: - vyznat se ve všech základních ovládacích prvcích Windows 2000 - nastavit velikos ... Microsoft Windows XP Jednoduše,srozumitelně,názorně ... ... . V příručce Microsoft Windows 2000 Jednoduše, srozumitelně, názorně se například naučíte: - vyznat se ve všech základních ovládacích prvcích Windows 2000 - nastavit velikost, upravovat vzhled a aktu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY