Histologický atlas

Histologický atlas - Jindřich Martínek, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Martínek,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Histologický atlas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Histologický atlas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Martínek,. Číst Histologický atlas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Atlas představuje základní učební pomůcku morfologického mikroskopického oboru pro studenty magisterského i bakalářského studia na lékařských fakultách. Stejným způsobem poslouží i studentům vysokých škol zdravotnických s Mgr. a Bc. studijním programem v oborech všeobecná sestra a porodní asistentka, studentům VOŠ zdravotnických s výukou předmětu histologie a histologická technika s teoretickou a praktickou částí. Publikace je také vhodnou studijní pomůckou i pro lékaře v postgraduální přípravě v oboru patologie, kde představuje komparativní základ normální mikroskopické struktury tkání a orgánů pro poznání chorobných změn v histologickém preparátu. Atlas je dále velmi dobrá studijní pomůcka pro studenty přírodovědeckých fakult se zaměřením na genetiku, molekulární biologii a mikrobiologii. Histologický atlas je tedy nezbytným doplňkem učebnic a skript všech biologicky orientovaných fakult v ČR a SR. Čtenář v něm nalezne 158 mimořádně kvalitních barevných vyobrazení s vysvětlujícím textem.


...las of Human Histology: A Guide to Microscopic Structure of Cells, Tissues and Organs by Robert L ... Histology: A Text and Atlas - Lippincott Williams & Wilkins ... . Sorenson and T. Clark Brelje provides a print version of the core slides from this website. Individual slides are presented as a series of images of increasing magnification to help convey a sense of scale and proportion. Veterinární histologický atlas Prohlížet. Oběhový systém. Endokrinní systém. Dýchací systém. Trávicí systém. Močový systém. Pohlavní systém - samčí ♂ ... HIS ... Histology Guide ... . Dýchací systém. Trávicí systém. Močový systém. Pohlavní systém - samčí ♂ ... HISTOLOGICAL LABORATORIES. Cytology Epithelium Connective Tissue Cartilage Bone and Bone Formation Blood Hematopoiesis Muscle Nervous Tissue Cardiovascular System Lymphatic and Immune System Integument Upper Gastrointestinal Tract Lower Gastrointestinal Tract Liver, Gall Bladder, and Pancreas Respiratory System Urinary S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY