Řecká a římská obléhací technika 399 př. n. l. – 363 n. l.

Řecká a římská obléhací technika 399 př. n. l. – 363 n. l. - Duncan B. Campbell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Duncan B. Campbell
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Řecká a římská obléhací technika 399 př. n. l. – 363 n. l..pdf


Chcete si knihu přečíst?Řecká a římská obléhací technika 399 př. n. l. – 363 n. l. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Duncan B. Campbell. Číst Řecká a římská obléhací technika 399 př. n. l. – 363 n. l. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace podrobně sleduje vývoj a použití nesmírně vynalézavé válečné techniky v podobě obléhacích věží a bořicích beranů, které s velkým úspěchem používaly starověké armády. Poprvé se tato technika objevila během kartaginského vpádu na Sicílii koncem 5. století př. n. l., po padesátileté přestávce se tyto válečné zbraně znovu objevily v makedonských armádách Filipa II. a Alexandra Velikého a nakonec byly počátkem 2. století př. n. l. zařazeny do římského arzenálu.


...a Římská obléhací technika 399 př.n ... ANTIKA - Obléhací a dobývací technika v antice ... .l.-363 n.l. - Campbell Duncan B. - Tato publikace podrobně sleduje vývoj a použití nesmírně vynalézavé válečné techniky v podobě obléhacích věží a bořicích beranů, které s velkým úspěchem používaly starověké Poprvé se tato technika objevila během kartaginského vpádu na Sicílii koncem 5. století př. n. l., po padesátileté přestávce se tyto válečné zbraně znovu objevily v makedonských armádách Filipa II. a Alexandra Velikého a nakonec byly po ... CASTRA ROMANA - Bibliografie ... . a Alexandra Velikého a nakonec byly počátkem 2. století př. n. l. zařazeny do římského arzenálu. AB Antikvariát Brno; Řecká a římská obléhací techni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY