Christina Domestica a lovci duší

Christina Domestica a lovci duší - Pétru Cimpoesu | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pétru Cimpoesu
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Christina Domestica a lovci duší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Christina Domestica a lovci duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pétru Cimpoesu. Číst Christina Domestica a lovci duší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Petru Cimpoeşu (1952) patří k postmoderní generaci rumunských spisovatelů, kteří vstoupili do literatury v první polovině 80. let minulého století, své tvůrčí síly však plně rozvinuli až se změnou společensko-politického klimatu po roce 1989. V loňském roce obdržel prestižní cenu Magnesia Litera jeho román Simion Výtažník. Zatím posledním spisovatelovým uměleckým počinem je Cenou svazu rumunských spisovatelů ověnčená Christina Domestica a lovci duší(2006), „veselá apokalypsa“, v které se mísí prvky špionážního románu, sci-fi, literatury faktu a politické satiry, kromě jiného obsahuje například i apokryfní deník Nicolae Ceauşesca, a tak jde o četbu nevesele humornou, inteligentní i závažnou současně.


...a Domestica a lovci duší Autor: Cimpoesu, Pétru Nakladatel: Havran EAN: 9788086515861 ISBN: 978-80-86515-86-1 Originál: Christina Domestica si Vinatorii de suflete Překlad: Našinec, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: Christina Domestica a lovci duší Petru Cimpoeşu (1952) patří k postmoderní generaci rumunských spisovatelů, kteří vstoupili do literatury v první polovině 80 ... Rumunská Literatura ... . let minulého století, své tvůrčí síly však plně rozvinuli až se změnou společensko-politického klimatu po roce 1989. Buďte první, kdo ohodnotí "Christina Domestica a lovci duší; Cimpoesu Petru" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Christina Domestica ... Lovci | Sleviste.cz ... . let minulého století, své tvůrčí síly však plně rozvinuli až se změnou společensko-politického klimatu po roce 1989. Buďte první, kdo ohodnotí "Christina Domestica a lovci duší; Cimpoesu Petru" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Christina Domestica ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY