Na ohnivém voze

Na ohnivém voze - Otec Samuel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Otec Samuel
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na ohnivém voze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na ohnivém voze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otec Samuel. Číst Na ohnivém voze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyprávění o mladém mnichovi bratru Theofanovi ze Sept-Fons napsal otec Samuel, nynější převor kláštera v Novém Dvoře, několik týdnů po jeho smrti v roce 1989 jako svědectví o souboji se zákeřnou nemocí. Když bezmála dvacet let po těchto událostech pročítal český překlad, došel k závěru, že biblický obraz, kterým by se dal vystihnout životní osud tohoto mladého mnicha, je unesení proroka Elijáše na ohnivém voze. Bůh vzal bratru Theofanovi s překvapivou silou vše, co mu dal, a on se podvolil.


...ém voze. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Pytel chleba od svatého Františka z Assisi: Výzkum ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Kniha je pro mě svědectvím o pozornosti, kterou může projevovat člověk člověku, když žije s Bohem. ... Na ohnivém voze - Dom Samuel . Vyprávění o mladém mnichovi bratru Theofanovi ze Sept-Fons napsal otec Samuel, nynější převor kláštera v Novém Dvoře, několik týdnů po jeho smrti v roce 1989 jako svědectví o souboji se zákeřnou nemocí. Elektronická kniha Na ohnivém voze na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Na ... Na ohnivém voze E-kniha - titul je dostupný na okamžité ... ... . Elektronická kniha Na ohnivém voze na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Na ohnivém voze od ostatních uživatelů. Nakupujte... Na ohnivém voze E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF...SOUVISEJÍCÍ KNIHY