Jak se "dělá" prezident Spojených států amerických

Jak se

INFORMACE

AUTOR
Miloš Krejčí
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se "dělá" prezident Spojených států amerických.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se "dělá" prezident Spojených států amerických ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Krejčí. Číst Jak se "dělá" prezident Spojených států amerických Online je nyní tak snadné!

POPIS


U příležitosti letošních prezidentských voleb v USA připravil zkušený žurnalista rozšířenou verzi svého úspěšného titulu Jak se dělá prezident. Výsledkem je čtivá a přehledně strukturovaná kniha, v ním autor zúročil svou dlouholetou důklanou znalost Spojených států a jejich politické scény a která českému čtenáři přivližuje a objasňuje všechna zákoutí specifického amerického volebního systému od jeho vzniku po rok 2008. Součástí knihy jsou i barvité životopisy všech dosavadních prezidentů USA.


...dělá" prezident Spojených států amerických Autor: Krejčí, Miloš Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020419354 ISBN: 978-80-204-1935-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,8 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Jak se stát prezidentem USA? | Aukro ... . vydání) Kupte knihu Jak se dělá prezident Spojených států amerických (Miloš Krejčí) s 19 % slevou za 261 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Hledáte Jak se "dělá" prezident Spojených států amerických od Krejčí Miloš? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania we ... Kniha: Jak se "dělá" prezident Spojených států amerických ... ... . Hledáte Jak se "dělá" prezident Spojených států amerických od Krejčí Miloš? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY