Rádio Svobodný Albemuth

Rádio Svobodný Albemuth - Philip K. Dick | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Philip K. Dick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rádio Svobodný Albemuth.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rádio Svobodný Albemuth ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip K. Dick. Číst Rádio Svobodný Albemuth Online je nyní tak snadné!

POPIS


Philip K. Dick se ve svém románu, který vznikl v roce 1976, ale publikován byl až po autorově smrti, vrací k tématu svých vrcholných děl Valis a Temný obraz. Vystupuje tu hrdina s autorovým jménem, který se chce vyhnout světové válce, rozpoutané vyšinutým prezidentem Spojených států amerických. Jeho přítel právě začal chytat rádiové signály z vesmíru, které by mohly pocházet jednak od příslušníků neznámé civilizace, ale taky od samotného Boha.


...vobodný Albemut (1985, Radio Free Albemuth) je sci-fi román amerického spisovatele Philipa K ... Valis: Rádio Svobodný Albemut - recenze | Databáze knih ... . Dicka vydaný po jeho smrti. Román vznikl již roku 1976 pod názvem VALISystem A a jde o jakousi první verzi pozdější knihy VALIS. Rádio Svobodný Albemuth Philip K. Dick se ve svém románu, který vznikl v roce 1976, ale publikován byl až po autorově smrti, vrací k tématu svých vrcholných děl Valis a Temný obraz. Vystupuje tu hrdina s autorovým jménem, který se chce vyhnout světové válce, rozpoutan ... Rádio Svobodný Albemut by Philip K. Dick ... . Vystupuje tu hrdina s autorovým jménem, který se chce vyhnout světové válce, rozpoutané vyšinutým prezidentem Spojených států amerických. Rádio Svobodný Albemuth nie je moja prvá kniha od P. K. Dicka, a predsa vo mne zanechala zo všetkých najhlbší dojem. Nie je to bežný sci-fi román. Mám z neho pocit, že sa viac zaoberá autobiografický...SOUVISEJÍCÍ KNIHY