Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít...

Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít... - Marek Audy, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Audy,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít....pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Audy,. Číst Cesta na Jenisej: ... nutný je věřit a strašlivě chtít... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skupina moravských vodáků podnikla dvě výpravy, jejichž účelem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. První expedice v roce 2006 pro nepřízeň počasí až k Jeniseji nedošla a náhradou sjela řeky Tisa a Irkut, druhý pokus v roce 2007 byl úspěšný. V knize autoři líčí, jak probíhala cesta na Sibiř, popisují svoje kontakty s domorodými Burjaty i divokou krásu Východního Sajanu. K Jeniseji jeli na koních, postavili si originální plavidla a podařilo se jim splnit si vodácký sen. Jejich líčení, které může být inspirací pro každého, kdo miluje dobrodružné cestování, doprovázejí fantastické fotografie z míst, která jsou turistům stále víceméně neznámá.


... Jenisej --nutný je věřit a strašlivě chtít-- Vojtěch Zvěřina ... Mužské archetypy - Milovník, Mág, Bojovník, Král - Věk ... ... . Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil...V knize autoři líčí, jak probíhala cesta na Sibiř, popisují svoje kontakty s domorodými Burjaty i divokou krásu Východního Sajanu. K Jeniseji jeli na koních, postavili si originální plavidla a podařilo se... Nezaznamenává jen putování do míst, kam se příliš mnoho turistů nevydává, kombinované s atraktivním sportovním zážitkem, ale přináší i poučení lidem, kteří by podobnou výpravu chtěli podniknout. Cesta na Jenisej je skvělým čtením i inspirací pro všechny ces ... Prazska-muzea-1918-2018zamecky-areal-ctenice-muzeum ... ... . Cesta na Jenisej je skvělým čtením i inspirací pro všechny cestovatele, dobrodruhy i vodáky. Kniha: Cesta na Jenisej...nutný je věřit a strašlivě chtít... Autor: Vojtěch Zvěřina ; Marek Audy Pozoruhodný cestopis popisující dvě dobrodružné výpravy, jejichž cílem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku R...SOUVISEJÍCÍ KNIHY