Rabínův kocour (II.díl Malka, král lvů)

Rabínův kocour (II.díl Malka, král lvů) - Joann Sfar | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joann Sfar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rabínův kocour (II.díl Malka, král lvů).pdf


Chcete si knihu přečíst?Rabínův kocour (II.díl Malka, král lvů) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joann Sfar. Číst Rabínův kocour (II.díl Malka, král lvů) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po prvním díle, v němž se čtenáři seznámili se zvídavým rabínovým kocourem,který začal mluvit poté, co sežral papouška, má čtenář možnost sledovat další příběhy rabína a kocoura v díle nazvaném Matka a lev. V něm rabína a jeho všetečného kocoura navštíví příbuzný Malka s ochočeným lvem, který děsí obyvatele města. Zanedlouho dorazí pohroma ještě větší: mladý rabín, který má nastoupit na místo starého rabína, do něhož se k dovršení všeho zamiluje rabínova dcera. Jak se vypořádá se lvem a nastalou situací rabínův kocour?


...v kocour (II.díl Malka, král lvů) Autor: Sfar, Joann Nakladatel: Garamond EAN: 9788074070396 ISBN: 978-80-7407-039-6 Originál: Le Chat du Rabbin 2 ... Kategorie "Komix" - Jihočeské antikvariáty ... . Překlad: Křížová, Magdalena Popis: 1× kniha, vázaná, 48 stran, česky Rozměry: 22 × 29 cm Rok vydání: Joann Sfar: Rabínův kocour I. Bar micva, přel.Magdalena Křížová, G plus G - Garamond, 2007, 50 stran Joann Sfar: Rabínův kocour II.Malka, král lvů, přel.Magdalena Křížová, G plus G - Garamond, 2009, 50 stran. Joanna Sfara už známe jako autora několika dílů Donžonu, j ... Rabínův kocour - Vyhledávání na Heureka.cz ... .Malka, král lvů, přel.Magdalena Křížová, G plus G - Garamond, 2009, 50 stran. Joanna Sfara už známe jako autora několika dílů Donžonu, jehož vydávání v české verzi zdaleka není u konce (nakl. Rabínův kocour (II.díl Malka, král lvů) Joann Sfar Kletzmer. Rabínův kocour (II.díl Malka, král lvů) Joann Sfar Kletzmer. Četl(a) jsem. Chci přečís...SOUVISEJÍCÍ KNIHY