Zkouška dítětem

Zkouška dítětem - Emily Giffinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Giffinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkouška dítětem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkouška dítětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Giffinová. Číst Zkouška dítětem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejdřív přijde láska, pak manželství a pak dětský kočárek? Není to sen všech žen? Claudie Parrové tedy rozhodně ne. Nakonec se seznámí s Benem, který děti také nechce, a uzavřou spolu tradiční svazek manželský. Ben však po dítěti zatouží. Román americké autorky Emily Giffinové, která píše dnes stále populárnější knihy mapující současný stav manželství a rodičovtsví, vypráví o tom, co se stane, když ve spokojeném svazku nastane okamžik, kdy chce každý partner něco jiného, a to v tak základní otázce jako mít děti. Je to román o věcech, které uděláme, ale také neuděláme, z lásky.


...Koupit eknihu. Americká autorka v románu Zkouška dítětem nastoluje dnes tolik aktuální téma nezávislých a úspěšných žen kolem třicítky: a sice zda se plně věnovat jen a jen rodině a dětem, či se naopak zcela soustředit pouze na kariéru, anebo zda je možné tyto dva směry skloubit za cenu jistých kompromisů, a případně jak velkých ... PDF Maturitní Zkouška - 2017/18 ... . Inzerát Zkouška dítětem v okrese Brno-venkov, cena 50Kč, od Sovicka 1982 na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu od Emily Giffinové - Zkouška dítětem. Kniha je jednou čtená. Claudie Parrová je pětatřicetiletá mladá žena, která pracuje v knižním nakladatelství jako redaktorka vyhledávající talentované spisovatele. Je přesvědčená, že nikdy nebude mít vlastní dítě ... Zkouška dítětem je sice staršího data (originál ... Zkouška dítětem - Emily Giffinová | Kniha na Alza.cz ... .cz. Popis: Prodám knihu od Emily Giffinové - Zkouška dítětem. Kniha je jednou čtená. Claudie Parrová je pětatřicetiletá mladá žena, která pracuje v knižním nakladatelství jako redaktorka vyhledávající talentované spisovatele. Je přesvědčená, že nikdy nebude mít vlastní dítě ... Zkouška dítětem je sice staršího data (originál vydání je z roku 2007, u nás vyšla v Argu o dva roky pozd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY