Romaneta: Svatý Xaverius/ Sivooký démon/ Zázračná madona/ Ukřižovaná/ Newtonův mozek

Romaneta: Svatý Xaverius/ Sivooký démon/ Zázračná madona/ Ukřižovaná/ Newtonův mozek - Jakub Arbes | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Arbes
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Romaneta: Svatý Xaverius/ Sivooký démon/ Zázračná madona/ Ukřižovaná/ Newtonův mozek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Romaneta: Svatý Xaverius/ Sivooký démon/ Zázračná madona/ Ukřižovaná/ Newtonův mozek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Arbes. Číst Romaneta: Svatý Xaverius/ Sivooký démon/ Zázračná madona/ Ukřižovaná/ Newtonův mozek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakub Arbes, významná postava Kruhu májového, spojil celý svůj život s Prahou a novinami. Tak také, když se pokusil vytvořit nový beletristický útvar s ambicemi románu, měl na mysli především svého čtenáře – dodal svým prózám nejen spád a napětí, ale i jistou tajemnost či intelektuální zápletku. Stal se tak tvůrcem žánru, který sám nazýval „epizoda z románu“, „malý román“ či „fi lozofi cká novela“, Jan Neruda pak „romaneto“. Tento svazek zahrnuje romaneta Svatý Xaverius, Sivooký démon,Zázračná madona, Ukřižovaná a Newtonův mozek. Uspořádala Jaroslava Janáčková, edičně připravila Martina Sendlerová, komentář napsala Jaroslava Janáčková a Martina Sendlerová.


...vazek zahrnuje romaneta Svatý Xaverius, Sivooký démon,Zázračná madona, Ukřižovaná a Newtonův mozek ... ARBES, Jakub : Romaneta ... . Uspořádala Jaroslava Janáčková, edičně připravila Martina Sendlerová, komentář napsala Jaroslava Janáčková a Martina Sendlerová. Sdílet 0 Tento svazek zahrnuje romaneta Svatý Xaverius, Sivooký démon,Zázračná madona, Ukřižovaná a Newtonův mozek. Uspořádala Jaroslava Janáčková, edičně připravila Martina Sendlerová, komentář napsala Jaroslava Janáčková a Martina Sendlerová. Svazek zahrnuje romaneta Svatý Xaverius, Sivooký démon, Zázračná madona, Ukřižovaná a Newtonův m ... Romaneta - všechna vydání | Databáze knih ... . Svazek zahrnuje romaneta Svatý Xaverius, Sivooký démon, Zázračná madona, Ukřižovaná a Newtonův mozek. Jakub Arbes dodal svým prózám nejen spád a napětí, ale i jistou tajemnost či intelektuální zápletku. Svatý Xaverius je vyprávěním spisovatelova přítele, který chtěl rozluštit tajemství Balkova obrazu a jeho snaha n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY