Krvácení do gastrointestinálního traktu

Krvácení do gastrointestinálního traktu - Zdeněk Krška, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Krška,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krvácení do gastrointestinálního traktu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krvácení do gastrointestinálního traktu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Krška,. Číst Krvácení do gastrointestinálního traktu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie předkládá aktuální a dostatečně reprezentativní přehled problematiky krvácení do trávicího traktu s racionální akceptací možných širokých vazeb. Ke spolupráci byli vyzváni přední odborníci jednotlivých oborů, kteří se vybranými určenými otázkami skutečně v praxi zabývají, a jsou schopni předat nejen praktické zkušenosti, ale i aktuální stav poznání. Svým rozsahem je kniha určena jak pro pregraduální, tak i pro pokročilou postgraduální přípravu a studium.


... krvácení do gastrointestinálního traktu (krvácení do GIT,trávicího traktu) je náhlá příhoda břišní, chronické krvácení se často dlouho dobu nijak neprojevuje ... Dětská onkologie: Akutní krvácení ze zažívacího traktu ... . Krvácení do dolní části GIT nebývá akutní a život ohrožující.. Krvácení do GIT (gastrointestinálního traktu) se řeší chirurgickým zákrokem. Příčiny vzniku mohou být různé, od ... Krvácením do dolní části gastrointestinálního traktu (LIB) myslíme takové, jehož zdroj je distálně od Treitzova ligamenta. Je méně časté než krvácení do horní části trávicího traktu a tvoří jen asi 1020 % všech krvácení do gastrointestinálního traktu (GIT), přičemž krvácení ... Krvácení do gastrointestinálního traktu - Wikipedie ... . Je méně časté než krvácení do horní části trávicího traktu a tvoří jen asi 1020 % všech krvácení do gastrointestinálního traktu (GIT), přičemž krvácení z tenkého střeva činí jen asi 3-5 %. Souhrn Krvácení do dolní části gastrointestinálního traktu představuje akutní nebo chronickou ztrátu krve distálně od Treitzova ligamenta. Jako akutní se označuje krvácen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY