Velikonoce: Malé povídání o velkých dnech

Velikonoce: Malé povídání o velkých dnech - Vratislav Ebr, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vratislav Ebr,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velikonoce: Malé povídání o velkých dnech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velikonoce: Malé povídání o velkých dnech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vratislav Ebr,. Číst Velikonoce: Malé povídání o velkých dnech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podobně jako předchozí kniha Vánoce, tak se i tato knížka věnuje velikonočním zvykům a všemu, co se k těmto jarním svátkům vztahuje.Naleznete zde články o staropražských Velikonocích, zvycích a tradicích na Veselém kopci u Hlinska a další informace o tradicích a zvycích u nás i ve světě. Kniha obsahuje i kuriózní rekordy v pletení pomlázek a vyfukování vajíček, hravé veršíky Jaroslava Seiferta a Emanuela Frynty, ankety i zápisy známých osobností, bonmoty a navíc úvodní slovo Josefa Fouska.


...elikonoce - malé povídání o velkých dnech - Vráťa Ebr ... Miroslav Pavlík | Compare Discount Book Prices & Save up ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Milou pohodu dokreslují vtipné obrázky. ((malé povídání o velkých dnech)) Předmětná hesla Velikonoce Velikonoční zvyky Naleznete zde články o staropražských Velikonocích, zvycích a tradicích na Veselém kopci u Hlinska a další informace o tradicích a zvycích u nás i ve světě. Kniha obsahuje i kuriózní rekordy v dělání pomlázek ... Velikonoce malé povídání o velkých dnech - Vráťa Ebr ... ... . Kniha obsahuje i kuriózní rekordy v dělání pomlázek a vyfukování vajíček, hravé veršíky Jaroslava Seiferta a Emanuela Frynty, ankety a zápisy známých ... Velikonoce : (malé povídání o velkých dnech) To chci Podobně jako předchozí kniha Vánoce, tak se tato knížka věnuje velikonočním zvykům a všemu, co se k těmto jarním svátkům vztah...SOUVISEJÍCÍ KNIHY