Šité korálky: korálkové šperky

Šité korálky: korálkové šperky - Jitka Sůsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Sůsová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šité korálky: korálkové šperky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šité korálky: korálkové šperky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Sůsová. Číst Šité korálky: korálkové šperky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na našem trhu se již objevilo několik knížek týkajících se postupů při výrobě šperků z korálků a jiných dalších materiálů, zatím však chybí kniha týkající se postupů při tvoření šperků šitých, při kterých stačí použít jen korálky, jehlu a nit. Podstatné je, že tyto techniky jsou něčím novým, neotřelým, neokoukaným, na čem si můžete vyzkoušet použití jehly a nitě úplně jiným způsobem, než na jaký jste zvyklé a také si připomenout časy našich babiček. Co může být hezčího, než si připomenout a oprášit staré techniky a dát jim nový kabát, styl a zapojit naši nekonečnou fantazii?


...y mne zcela pohltily před téměř 13 lety ... Šité korálky - Doškářová | Knihy Grada ... . Ráda bych Vám v mých kurzech šitých korálků poodhalila tento báječný a kouzelný svět. Naučíte se, jak Vy samy můžete pouze za pomoci jehly, nitě a trošky korálků vykouzlit šperky a doplňky přesně dle Vašeho vkusu či nálady. Jehla, nit, korálky. Trpělivost a trocha zručnosti. Tak málo stačí, abyste si vyrobili šitý módní doplněk z korálků, který rozzáří vás i vaše okolí.. Objevte postupy a návody na základní ... Šití z korálků | Korálky.stoklasa.cz ... .. Objevte postupy a návody na základní i pokročilejší šité korálkové stehy.Pronikněte do tajů korálkování.. Tvoříme náušnice a přívěšek metodou obšívaného korálku Máte rádi šité šperky? My také. A ještě raději kombinujeme. Dnes jsme si vzali do parády oblíbe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY