Přehled statistických metod zpracování dat /3.vydání/: Analýza a metaanalýza dat

Přehled statistických metod zpracování dat /3.vydání/: Analýza a metaanalýza dat - Jan Hendl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Hendl
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přehled statistických metod zpracování dat /3.vydání/: Analýza a metaanalýza dat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přehled statistických metod zpracování dat /3.vydání/: Analýza a metaanalýza dat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hendl. Číst Přehled statistických metod zpracování dat /3.vydání/: Analýza a metaanalýza dat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zkušený autor představuje statistiku a metodologii vědy srozumitelně, zejména s ohledem na potřeby studentů humanitních a sociálních oborů. Výklad ilustruje na řadě příkladů, probírá etapy empirického výzkumu a základní pojmy statistiky, popisnou statistiku, nezbytné partie z teorie pravděpodobnosti, testování hypotéz, korelační a regresní analýzu, neparametrické metody a hodnocení kvalitativních dat, základní metody analýzy rozptylu a vybrané metody vícerozměrné analýzy. Kniha obsahuje jako první u nás také informace o metodách zpracování kvantitativního systematického přehledu, které se používají v metaanalytických studiích.


...DF | Přehled statistických metod zpracování dat : analýza a metaanalýza dat / | Vyd ... Hendl, Jan - Přehled statistických metod zpracování dat ... . 2., opr. | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate Analýza a metaanalýza dat Čtvrté, rozšířené vydání Zkušený autor představuje statistiku a metodologii vědy srozumitelně, zejména s ohledem na potřeby studentů humanitních a sociálních oborů. Výklad ilustruje na řadě příkladů, probírá etapy empirického výzkumu a základní pojmy statistiky, nezbytné partie z teorie pravděpodobnosti, testování hypotéz ... Přehled statistických metod zpracování dat: Analýza a metaanalýza dat. Jan Hend ... Přehled statistických metod zpracování dat - Jan Hendl ... ... ... Přehled statistických metod zpracování dat: Analýza a metaanalýza dat. Jan Hendl ... Přehled statistických metod zpracování dat Autor: Hendl, Jan Nakladatel: Portál EAN: 9788071788201 ISBN: 80-7178-82...SOUVISEJÍCÍ KNIHY