Pole tvůrčí a válečná: Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha

Pole tvůrčí a válečná: Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pole tvůrčí a válečná: Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pole tvůrčí a válečná: Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pole tvůrčí a válečná: Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Katalog k výstavě Pole tvůrčí a válečná představuje veřejnosti pozoruhodnou a málo známou uměleckou sbírku Vojenského historického ústavu v Praze, která uchovává řadu mimořádných děl významných českých malířů, grafiků a sochařů. Nacházejí se zde například takové skvosty, jako jsou díla Františka Kupky, Václava Špály či Vojtěcha Preissiga. Nechybí legionářské plakáty, obrazy zachycující bitevní atmosféru, kresby z koncentračních táborů, ukázky tvorby socialistického realismu, ale i karikatury či díla upozorňující na absurditu války.


...ůrčí a válečná: Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha Nakladatel: Moravská galerie v Brně 2009 Get this from a library! Pole tvůrčí a válečná : výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha : Moravská galerie v Brně 2008 ... Ilona Krbcová | Compare Discount Book Prices & Save up to ... ... . [Petr Ingerle; Ilona Krbcová; Tereza Petišková; Vojenský historický ústav v Praze.; Moravská galerie v Brně.;] Kniha: Pole tvůrčí a válečná -- Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, ... Pole tvůrčí a válečná ... .;] Kniha: Pole tvůrčí a válečná -- Výtvarné umění ze sbírek Vojenského historického ústavu Praha Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Zboží jsme přidali do vašeho nákupního košíku . Množství. Celkem Pole tvůrčí a vá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY