Bilirubin a interní choroby: Význam pro kliniku a praxi

Bilirubin a interní choroby: Význam pro kliniku a praxi - Libor Vítek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Vítek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bilirubin a interní choroby: Význam pro kliniku a praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bilirubin a interní choroby: Význam pro kliniku a praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Vítek. Číst Bilirubin a interní choroby: Význam pro kliniku a praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílem předkládané publikace je shrnout současné poznatky v této rychle se rozvíjející oblasti a nastínit další možné klinické konsekvence. Jedná se zejména o vztah bilirubinu k onemocněním podmíněných oxidačním stresem, jako jsou kardiovaskulární nemoci, nádorová či revmatologická onemocnění.Publikace řeší oproti ostatním publikacím na trhu, kterých je minimálně, nový přístup k tematice - neopomíjí moderní poznatky, a ustupuje tedy od tradičního pojetí, zabývá se i interdisciplinárním významem poruch metabolismu bilirubinu, epidemiologií chorob podmíněných oxidačním stresem ve vztahu k hladinám bilirubinu apod.Kniha je určena zejména gastroenterologům, hepatologům, internistům, ale i praktickým lékařům, studentům medicíny i široké odborné veřejnosti.


...rubin a interní choroby 4 celou řadu hemoproteinů, například pro hemoglobin, myoglobin, cytochrom P-450, katalázu, peroxidázu, tryptofanpyrolázu nebo mitochondriální cytochromy ... Domácí lékařská literatura - Lékařská literatura a pomůcky ... ... . Kromě hemu a jeho degradačních produktů - bilirubinu a biliverdinu - patří mezi tetrapyrolové sloučeniny i chlorofyl a tzv. Kniha: Bilirubin a interní choroby -- Význam pro kliniku a praxi - Libor Vítek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Bilirubin a interní choroby Vítek Libor Cena: 199 Kč 100 % celkové hodnocení 1 hodnocení ... Bilir ... E-kniha: Bilirubin a interní choroby (Libor Vítek) | Martinus ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Bilirubin a interní choroby Vítek Libor Cena: 199 Kč 100 % celkové hodnocení 1 hodnocení ... Bilirubin, hlavní produkt katabolismu hemu, patří mezi sloučeniny s pleiotropními biologickými účinky. Bilirubin byl po dlouhou dobu považován za látku škodlivou p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY