Encyklopedie mezinárodních vztahů

Encyklopedie mezinárodních vztahů - Petr Drulák, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Drulák,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie mezinárodních vztahů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie mezinárodních vztahů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Drulák,. Číst Encyklopedie mezinárodních vztahů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zhruba dvě stovky detailně a spolehlivě zpracovaných hesel pokrývají základní problematiku mezinárodních vztahů a vysvětlují klíčové termíny používané v teorii i praxi mezinárodní politiky. Hesla na sebe vzájemně odkazují a vytvářejí tak ucelený obraz o současném stavu mezinárodních vztahů i o jejich akademickém výzkumu. Kniha je základní příručkou pro studenty politologických věd, žurnalistiky a publicistiky a zájemce o problematiku mezinárodních vztahů.Ocení ji i širší odborná veřejnost a všichni ti, komu není lhostejné mezinárodní dění.


...die mezinárodních vztahů je velmi kvalitní a komplexní publikací, která vůbec jako první v českém prostředí jasně, přehledně a výstižně popisuje a analyzuje pojmy z oboru mezinárodních vztahů ... Encyklopedie mezinárodních vztahů - Petr Kratochvíl ... ... . Dá se říci, že tato kniha obsahuje veškeré základní know-how pro studenty i akademiky, a jistě by neměla chybět ... Kodaňská škola. Problematika bezpečnosti byla teorií a praxí mezinárodních vztahů a bezpečnostních studií tradičně konceptualizována ve dvou základních úrovních - národní a mezinárodní, kdy oba koncepty nahlížely na stát jako na primární referenční objekt.. V první polovině 80. let vstoupil do bezpečnostní diskuze britský politolog a tehdejší vědecký ... Ústav mezinárodních vztahů, v. v. i. (anglicky: Institute of International Relations Prague ... Mezinárodní vztahy (časopis) - Wikipedie ... .. V první polovině 80. let vstoupil do bezpečnostní diskuze britský politolog a tehdejší vědecký ... Ústav mezinárodních vztahů, v. v. i. (anglicky: Institute of International Relations Prague...SOUVISEJÍCÍ KNIHY