Kultury dvou porodnic: etnografická studie

Kultury dvou porodnic: etnografická studie - Ema Hrešanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ema Hrešanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kultury dvou porodnic: etnografická studie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kultury dvou porodnic: etnografická studie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ema Hrešanová. Číst Kultury dvou porodnic: etnografická studie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předkládaná práce je etnografií organizačních kultur dvou českých porodnic. Prezentuje zjištění z dvacetiměsíčního etnografického výzkumu, který autorka uskutečnila v období od roku 2004 do roku 2007 ve dvou českých porodnicích. Práce nabízí hlubší porozumění organizačnímu kontextu, v němž se v českém prostředí odehrává naprostá většina porodů. Vychází ze sociálních studií lidské reprodukce, zejména antropologie a sociologie porodu.


...šková. Katedra sociologie, FF ZČU v Plzni ... O našem projektu | Migrace a zdraví matek ... . [email protected] Kniha Emy Hrešanové Kultury dvou porodnic: etnografická studie je založená na dvacetiměsíčním etnografickém výzkumu realizovaném v rozmezí března 2004 a listopadu 2007 ve dvou českých porodnicích, které autorka ve své práci nazývá Javov a Konžany. Na Zboží.cz najdete širokou nabídku produktů značky ema. Vybrat si můžete výrobky z 2 kategorií. U každého zboží si můžete zkontrolov ... Kultury dvou porodnic: etnografická studie - Ema Hrešanová ... ... . U každého zboží si můžete zkontrolovat jeho dostupnost, porovnat ceny v jednotlivých obchodech a nakoupit nejlevněji! Ema Hrešanová, Kultury dvou porodnic: Etnografická studie (Plzeň, 2008).Back to (1a) Byungil Ahn, "Reinventing scientific medicine for the Socialist Republic: the Soviet psycho-prophylactic method of delivery in 1950s China', Twentieth-Century China, 38 (May...SOUVISEJÍCÍ KNIHY