Laserová romance 3

Laserová romance 3 - Ladislav Šerý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Šerý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Laserová romance 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Laserová romance 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Šerý. Číst Laserová romance 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pravda. Dobro. Simulace. Virtualita. Čas. Reprezentace. Média. Reklama. Umění. Obraz. Dominace. Technika. Moc. Ve třinácti kapitolách se autor pokouší o uchopení unikavých fenoménů ve světě radostných očekávání, slepých kapitánů a skeptických utěšitelů. „Správa věcí vezdejších je svěřena neosobním mechanismům, jež se nemohou opírat o nic jiného než o technickou organizaci nadvlády nad životem. Fetišizace života má jediný účel: učinit z lidského člověka zdroj energie, využitelné k růstu nerovnosti a posílení nadvlády.“ Ladislav Šerý (1958) vystudoval češtinu a francouzštinu na Filosofické fakultě UK v Praze, dlouhá léta topil ve smíchovských činžácích, poté přednášel moderní francouzskou literaturu, přitom překládal Artauda, Bataille, Daumala, Queneaua, Camuse a jiné. Vydal tři opusy: První knížka o tom, "že řád je chaos a že potřebujem světlo a nedovedem žít ve tmě a že každýmu obsahu se vnutí nějaká forma a že moc je všude a nikde a že i ta blbá svoboda je jenom jako a že ještě nenastala ta pravá dekolonizace a že i to umění je jeden velkej mýtus" (1997), Laserová romance (2005) a Laserová romance 2 (2008).


...tyři opusy: První knížka o tom, že řád je chaos a že potřebujem světlo a nedovedem žít ve tmě a že každýmu obsahu se vnutí nějaká forma a že moc je všude a nikde a že i ta blbá svoboda je jenom jako a že ještě nenastala ta pravá dekolonizace a že i to umění je jeden velkej mýtus (1997), Laserová romance ... Laserová romance 2 - Ladislav Šerý | Databáze knih ... ... Česká próza Ladislav Šerý Laserová romance 3 Reprodukce na obálce Gustave Courbet, Le Fou de peur ou le désespéré, 1843-45 (Nasjonalmuseet for Kunst Arkitektur og Design, Oslo) Vydalo ... Vydal čtyři opusy: První knížka o tom, že řád je chaos a že potřebujem světlo a nedovedem žít ve tmě a že každýmu obsahu se vnutí n ... Laserová romance 3 | O2 Knihovna ... ... Vydal čtyři opusy: První knížka o tom, že řád je chaos a že potřebujem světlo a nedovedem žít ve tmě a že každýmu obsahu se vnutí n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY