Dinosauři - Deskové hry

Dinosauři - Deskové hry - Madeleine Denyová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Madeleine Denyová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dinosauři - Deskové hry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dinosauři - Deskové hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madeleine Denyová. Číst Dinosauři - Deskové hry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Interaktivní knížka dětem umožní dozvědět se formou hry vše podstatné o dinosaurech. Sestává z osmi deskových her, ve kterých se děti seznámí se základními skupinami dinosaurů a způsoby jejich obživy. V jedné z her se mohou vtělit do albertosaura a poznat tak jeho strategie útoku a obrany. Jindy se zase zúčastní velké paleontologické výpravy na poušť Gobi nebo se stanou svědky katastrofy, která zapříčinila vyhynutí dinosaurů. Kniha obsahuje kolečko se šipkou a žetony, takže si ji dítě může vzít všude s sebou. Deskové hry může hrát samo, s kamarády nebo s rodinou.


...ivotě nehrál dostihy a sázky, jakoby nebyl ... Pro děti - JRC ... .Tuto legendu mezi českými deskovými hrami a další spoustu stolních her najdete i v našem e-shopu. Čekají na vás úspěšné strategické a logické hry, klasika jako člověče, pexeso, šachy a dáma, zábava pro nejmenší děti či například hry na party.Nechybí ani novinky od tvůrců tolik oblíbených Osadníků z Katanu. Deskové hry se podle počtu hráčů hodí k různým příležitostem, o čemž se za chvíli sami přesvědčíte. Deskové hry pro 2 až 5 hráčů se skvěle ... Moji dinosauři - TLAMA games - deskové hry ... . Deskové hry pro 2 až 5 hráčů se skvěle hodí do užší společnosti přátel či na dlouhé rodinné večery. Deskové hry pro větší počet hráčů naopak bodnou na narozeninové oslavě nebo na teambuilding. Deskové hry jsou naší životní filozofií i koníčkem. Víme, co ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY