Pusť mě, ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir

Pusť mě, ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir - Marcel Rufo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marcel Rufo
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pusť mě, ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pusť mě, ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcel Rufo. Číst Pusť mě, ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rané přilnutí k matce a postupné oddělení jsou nezbytnou podmínkou schopnosti navazovat mezilidské vztahy a žít plnohodnotným životem. Na zajímavě podaných konkrétních příkladech ze své praxe popisuje známý francouzský dětský psychiatr a terapeut profesor Rufo důsledky nedostatečného nebo neexistujícího přilnutí dítěte k matce nebo předčasného odloučení. Zabývá se také problematikou příliš silného splynutí mezi matkou a dítětem, které brání dítěti v navazování dalších vztahů a začlenění do širších sociálních skupin, a otázkou zdravého oddělení od matky. Knihu ocení rodiče dětí od raného dětství do počátků dospívání, vychovatelé, ale i terapeuti, psychologové, sociální pracovníci a studenti psychologie a sociálních věd.


..., ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir ... [PDF EPUB] Trentino - Alto Adige Dolomiti Lago di Garda ... ... ... Pusť mě, ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir ... , ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandir. Marcel Rufo Nakladatel: Portál 2009 ... Pusť mě, ale neopouštěj Autor: Rufo, Marcel Nakladatel: Portál EAN: 9788073676162 ISBN: 978-80-7367-616-2 Překlad: Le Roch, Pavla Pusť mě, ale neopouštěj: Détache-moi! Se séparer pour grandi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY