Modrá planeta v ohrožení: Sborník nových textů o globálním oteplování

Modrá planeta v ohrožení: Sborník nových textů o globálním oteplování - Václav Klaus | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Klaus
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrá planeta v ohrožení: Sborník nových textů o globálním oteplování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrá planeta v ohrožení: Sborník nových textů o globálním oteplování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Klaus. Číst Modrá planeta v ohrožení: Sborník nových textů o globálním oteplování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Modrá planeta v ohrožení není souvislým textem, ale jednotu jí dodává to, že vychází z jednoho konzistentního názoru, z jednoho uceleného pohledu na svět, z důsledné aplikace standardní, tedy mainstreamové ekonomie, z jednoho společensko-vědního paradigmatu, který je důsledně liberální (v evropském slova smyslu) a který zejména nesouhlasí s tím, aby byla sporná myšlenka globálního oteplování a ještě daleko spornější myšlenka dominantního vlivu člověka na globální klima a na globální teplotu zneužívána k dalšímu radikálnímu vstupu státu a politiky do lidské společnosti, čehož jsme právě teď svědky.


...Eva v práci Radka Maňáková kniha online ... ISNI 0000000109089177 Klaus, V. ( 1941- ) ... . Akrostichy Ivan Martin Jirous epub. Alena Polická Francouzský slovník na cesty. Ali Bbaba a 40 politiků Viktor Krátký pdf ulozto. Amanda Quick Dokonalý jed. Amšel: syn Herrmanna Kafky Romana Nejdlová pdf. Sborník nových textů o globálním oteplování. Kniha Modrá planeta v ohrožení není souvislým textem, ale jednotu jí dodává to, že vychází z jednoho konzistentního názoru, z jednoho uceleného pohledu na svět, z důsledné aplikace standardní, tedy mainstreamové ekonomie, z jednoho společensko-vědního paradigmatu, který je důsledně liberální (v evropském slova ... Sborník nových textů o globálním o ... Modrá planeta v ohrožení -- Sborník nových textů o ... ... ... Sborník nových textů o globálním oteplování Kniha teď bohužel není dostupná. ... Kniha Modrá planeta v ohrožení není souvislým textem, ale jednotu jí dodává to, že vychází z jednoho konzistentního názoru, z jednoho uceleného pohledu na s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY