Srí Lanka - Merian Live!

Srí Lanka - Merian Live! - Elke Homburg | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Elke Homburg
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srí Lanka - Merian Live!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srí Lanka - Merian Live! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elke Homburg. Číst Srí Lanka - Merian Live! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již staří mořeplavci byli Srí Lankou nadšení a dávali jí poeticky znějící jména: Země lotosových květů, Ostrov bohů, Perla v Indickém oceánu. I dnes slibuje název nezapomenutelnou krásu: Srí Lanka znamená něco jako „královsky zářící země“. Na satelitní mapě vypadá tento ostrovní stát jako slza, která ukápla z indického subkontinentu a spadla do oceánu. Povrchní pozorovatel by si ji rád představoval jako slzu radosti, protože na Srí Lance se potkává všechno, co si lze pod pojmem tropická dovolená vysnít: kilometry dlouhé bílé pláže, nad nimiž se malebně sklánějí palmy, bujná vegetace s kulisou hor, kde zraje hojnost plodů. Navíc se zde ukrývá kulturní bohatství, které dodá dovolené na zajímavosti a příjemné změně. A v neposlední řadě je ostrov domovem lidí, kteří se při setkání s cizincem usmějí a vyjdou mu vstříc pohostinností a příslovečnou ochotou.


...s.com: Merian live!, Sri Lanka Baron, Kiki (9783774202894) by Unknown and a great selection of similar New, Used and Collectible Books available now at great prices ... Islam 24 FM - Live Online Radio ... . MERIAN live! Sri Lanka . Reiseführer mit Extra-Karte zum Herausnehmen. MERIAN Heft . Sri Lanka-Ausgabe. Wissenswertes über Sri Lanka. Natur und Klima: Sri Lanka umfasst die Insel Ceylon südöstlich des indischen Subkontinents, mit dem es über die aus Kalkinseln und Sandbänken aufgebaute Adamsbrücke verbunden ist. Den Norden der Insel ... Sri Lanka's tourist boom is happening right now, which means that outside ... Srí Lanka - Merian Live! - Kiki Baron | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Den Norden der Insel ... Sri Lanka's tourist boom is happening right now, which means that outside...SOUVISEJÍCÍ KNIHY