O dětech a výchově: O dětech a výchově

O dětech a výchově: O dětech a výchově - Guy Gilbert | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Guy Gilbert
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O dětech a výchově: O dětech a výchově.pdf


Chcete si knihu přečíst?O dětech a výchově: O dětech a výchově ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Gilbert. Číst O dětech a výchově: O dětech a výchově Online je nyní tak snadné!

POPIS


Guy Gilbert věnuje rodičům svazek rad k výchově dětí. Knížka je psána Gilbertovým typickým stylem, v němž jsou jeho názory prostoupeny drobnými příběhy a krátkými ilustrujícími dialogy z jeho více než čtyřicetiletého působení kněze-vychovatele mládeže, obecně známé osobnosti, na kterou se lidé (i rodiče) obracejí s problémy v dopisech i při přednáškách. Věnuje se tématům jako rodičovská autorita, dospívání a probouzení sexuality u dětí, vztah k televizi a internetu, vedení dialogu a mnoha dalším. Knihu ocení čtenáři se zájmem o myšlenky a činnost známého kněze a vychovatele, o jeho názory na jednání rodičů ve vztahu k dětem a o humanistický křesťanský pohled na život. Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, kněz, vydal ve Francii přes 20 titulů; v nakladatelství Portál vyšly jeho knihy Bratr vyvržených (1993), Až do krajnosti (1994) a Evangelium.


...Marek Herman, autor knihy Najděte si svého marťana, společně s Jiřím Haldou, se kterým cestují po republice a přednáší o správné výchově dětí do šesti let ... O dětech a výchově - Gilbert | Antikvariát Kodytek ... . V knize vás seznámí s řadou reálných příběhů, které poznali v praxi a ukážou vám, na čem opravdu záleží a co je v životě důležité. S Milanem Studničkou https://dovychovat.cz a https://www.milanstudnicka.cz o povinné socializaci ve školkách, o školkách od dvou let, dětech, výchově a rozšířené rodině. Knihy s ... Australia - Sydney 18. 3. 2017 Záznam vystoupeni ... O dětech a výchově - Guy, Gilbert od 109 Kč - Heureka.cz ... .cz o povinné socializaci ve školkách, o školkách od dvou let, dětech, výchově a rozšířené rodině. Knihy s ... Australia - Sydney 18. 3. 2017 Záznam vystoupeni Jaroslava Duška při návštěvě v Austrálii Děkujeme za krásné vystoupení :) #JaroslavDušek #Odětech #newlifestyle. O dětech a výchově ... vedení dialogu a mnoha dalším. Knihu ocení čten...SOUVISEJÍCÍ KNIHY