Vypadej mladší!: zastavte čas – skvělé tipy na líčení

Vypadej mladší!: zastavte čas – skvělé tipy na líčení - Robert Jones | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Jones
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vypadej mladší!: zastavte čas – skvělé tipy na líčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vypadej mladší!: zastavte čas – skvělé tipy na líčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Jones. Číst Vypadej mladší!: zastavte čas – skvělé tipy na líčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte svoji pravou krásu v každém věkuKaždá z nás je krásná. Roky nám sice přibývají, pomocí vhodné péče však dokážeme s příznaky stáří pěkně zacvičit. K mladistvému vzhledu nám pomohou nejen krémy, masky a liftingy, ale také správné líčení.V knize najdete tyto tipy a triky na líčení, které vám dodají mladistvý vzhled:jednoduché postupy, jak zakrýt linky úsměvu, povislá oční víčka, skvrny, vyrážky a vrásky, jak správnou volbou barev a líčících technik dokážeme svůj obličej omladit a jak jejich špatným výběrem si léta naopak přidáme, jak pomocí správné modelace obličeje vypadat o pět let mladší a dvě a půl kila lehčí, jak vytvořit bezchybnou, mladistvě vypadající pleť, jež bude vždy hebká a pružná.S léty se některé naše rysy stávají výraznějšími, jiné naopak znevýrazní. Přesně to však lze lehce ovlivnit vhodnými tahy štětečkem či rtěnkou. Že nevíte, které jsou ty správné tahy? Tato kniha vám je prozradí. S její pomocí nebudete vypadat jen tak dobře jako před dvaceti lety, budete vypadat mnohem lépe! O autorovi: Robert Jones je zakladatelem a prezidentem společnosti robert jones beauty (www.robertjonesbeauty.com). Jones je známý jako profesionální maskér a vlasový stylista s více než dvacetiletou praxí. Pracoval pro rozsáhlou klientelu, od malých společností jako Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue a Lord & Tailor až k časopisům Marie Blaire, Elle, Allure a Glamour. Jeho dvě předchozí knihy o líčení se prodaly v nákladu více než 100 000 výtisků.


... knihu Vypadej mladší! zastavte čas - skvělé tipy na líčení od Robert Jones ... 28 nejlepších obrázků z nástěnky Vlasy v roce 2020 | Vlasy ... ... . Je to velmi pekná knižka. Dávam ju preč v rámci kúzelného upratovania. Je v top stave. Inzerát je aktuálny do zmazania. Nepíšte mi teda prosím, či je aktuálny a aká je cena. Inzerát platí a cena je uvedená. Vypadej mladší!: zastavte čas - skvělé tipy na líčení. Robert Jones ... Vypadej mladší! Autor: Jones, Robert Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025124055 ISBN: 978-80-251-2405-5 Originál: Looking younger Překlad: Kolebáčová, Radka Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Vypadej mladší! % Listování. Vypadej mladší! zastavte čas - skvělé tipy na líčení Robert Jones. Buďte ... Vypadej mladší zastavte čas - skvělé tipy na líčení ... ... . Vypadej mladší! zastavte čas - skvělé tipy na líčení Robert Jones. Buďte čím dál mladší vlastními silami a za pár minu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY