Polibek

Polibek - Danielle Steel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Polibek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polibek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst Polibek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Isabelle má za sebou téměř dvacetileté manželství, ale s výjimkou prvních několika let po svatbě v něm strádá. Její manžel, význačný pařížský bankéř, ji po narození těžce postiženého syna přestal považovat za partnerku a jí připadla role pečovatelky a hospodyně. Není proto divu, že citově vyprahlá Isabelle považuje náhodné seznámení s Američanem Billem za velkorysý dar osudu. Jejich vztah je ryze přátelský a po celé čtyři roky funguje jen prostřednictvím občasných telefonátů. Až jednou Bill pozve Isabelle na pár dní do Londýna. Isabelle s potěšením přijímá, radost jí kalí pouze pomyšlení, že bude muset nemocného syna svěřit na tři dny do péče ošetřovatelky. Netuší však, že domů se vrátí až za půl roku. Nádherné chvíle s Billem, během nichž si oba uvědomí, že jejich přátelství přerostlo v lásku, vzápětí draze zaplatí. Stanou se oběťmi autohavárie a jen o vlásek uniknou smrti. Jak tato událost ovlivní jejich dosavadní životy a rodinné vazby? Obstojí sotva zrozená láska v tvrdé zkoušce osudu?


...eos Play all Mix - Hana Zagorova,Standa Hložek,Petr Kotvald - POLIBEK YouTube Lenka Filipová - Prý se tomu říka láska - Duration: 3:28 ... Czech Republic Box Office for After: Polibek (2019) ... . Sanzi99 4,604,645 views After - Polibek 2019 CZ Online Filmy a Zdarma, After - Polibek 2019 Sledujte CZ Filmy Online, After - Polibek 2019 CZ Dabing i Titulky Online, Polibek book. Read 214 reviews from the world's largest community for readers. Sylvie a Carl se kamarádí od dětství. Odjakživa si spolu hráli, jejich rod... Polibek (též pusa, pusinka, hubička, pocel, huban, huba, políbení, líbnutí) je dotyk, př ... Jak na francouzské líbání (s obrázky) - wikiHow ... . Odjakživa si spolu hráli, jejich rod... Polibek (též pusa, pusinka, hubička, pocel, huban, huba, políbení, líbnutí) je dotyk, přitisknutí úst, zejména rtů jako výraz, obvykle projev citové náklonnosti a přízně. Může být jednostranný (základní)...SOUVISEJÍCÍ KNIHY