Hvězdná znamení

Hvězdná znamení - Linda Goodmanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Goodmanová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hvězdná znamení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hvězdná znamení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Goodmanová. Číst Hvězdná znamení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od autorky bestsellerů SLUNEČNÍ ZNAMENÍ, ZNAMENÍ VZTAHŮ a ZNAMENÍ LÁSKYOdhalení tajemství spokojenosti a sebepoznání. Další kniha slavné autorky, tentokrát ještě obsáhlejší a zasahující všechny oblasti lidského života. Univerzální návod na šťastný život, jehož aspekty autorka léta zkoumá a popisuje. S typickou vnímavostí a vtipem rozšiřuje Linda Goodmanová nejen horizonty astrologie, aby vám pomohla na cestě ke zdraví a štěstí. Rozpomeňte se na zapomenutou harmonii Vesmíru.


... zvěrokruhu Znamení, ve kterém stojí Slunce v době narození, je hlavní sluneční znamení ... INDICKÝ HOROSKOP: Jaké znamení odpovídá tomu vašemu? | Kafe.cz ... . Toto znamení představuje základní povahové rysy člověka, jeho předpoklady a potenciál. Povaha člověka je současně ovlivněna dalšími znameními, ve kterých stojí jeho další planety: Luna, Merkur, Venuše a Mars. Všechny informace o produktu Kniha Hvězdná znamení, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hvězdná znamení. Hvězdná znamení od 217 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou rekl ... Hvězdná znamení by Linda Goodman ... . Hvězdná znamení od 217 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kvality znamení někdy bývají ukryty v nitru a vlastnosti ascendentu a descendentu jsou na očích okolnímu světu, záleží na místě, čase a na tom co převažuje. Například, narodil-li se někdo ve Štíru s ascendentem v Blíženci, může často jednat více jako Blíženec, než Štír, a tak mate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY