Posilování - kondiční kruhový trénink: 220 cviků ve 28 programech

Posilování - kondiční kruhový trénink: 220 cviků ve 28 programech - Helena Jarkovská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Jarkovská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Posilování - kondiční kruhový trénink: 220 cviků ve 28 programech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Posilování - kondiční kruhový trénink: 220 cviků ve 28 programech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Jarkovská. Číst Posilování - kondiční kruhový trénink: 220 cviků ve 28 programech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kruhový trénink je díky své pestrosti oblíbenou formou posilování kondičních i výkonnostních sportovců. Autorka vybrala vhodné posilovací cviky, prováděné s váhou vlastního těla i s jednoduchým náčiním, a seřadila je do 28 ukázkových programů s různým zaměřením. A tak zde naleznou právě ten "svůj" trénink ti, kdo chtějí zpevnit postavu, stejně jako ti, kteří pracují na rozvoji svalové síly. Tréninkové programy vycházejí z obsáhlých zásobníku cviků publikovaných v knihách Posilování s vlastním tělem a Posilování s náčiním, které měly u čtenářů obrovský úspěch. Publikace všem zájemcům pomůže s přípravou a správnou skladbou vlastního kruhového tréninku.


...ání - kondiční kruhový trénink. 200 cviků v 28 programech ... Kniha: Posilování - kondiční kruhový trénink (Helena ... ... . Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7. [email protected], www.grada.cz. tel. +420 220 386 401, fax +420 220 386 400. jako svou 3825. publikaci. Odpovědná redaktorka Ivana Kočí. Sazba Květa Chudomelková. Fotografie Miroslav Šneberger. Počet ... Kruhový trénink je díky své pestrosti oblíbenou formou posilování kondičních i výkonnostních sportovců. Autorka vybrala vhodné posilovací cviky, prováděné s váh ... Posilování - kondiční kruhový trénink -- 220 cviků ve 28 ... ... . Autorka vybrala vhodné posilovací cviky, prováděné s váhou vlastního těla i s jednoduchým náčiním, a seřadila je do 28 ukázkových programů s různým zaměřením. Kniha: Posilování - kondiční kruhový trénink -- 220 cviků ve 28 programech - Helena Jarkovská Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY