Na krásné modré Dřevnici

Na krásné modré Dřevnici - Antonín Bajaja | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Antonín Bajaja
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na krásné modré Dřevnici.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na krásné modré Dřevnici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Bajaja. Číst Na krásné modré Dřevnici Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ke knížce jsem se dostala až rok poté, co sklidila ovace na literárním poli. A vůbec mě nezklamala, naopak. Zápisky o dětství ve válečném a poválečném Zlíně, v lepší rodině, mezi zdejší smetánkou, americká rodinná historie i osud hrdinů v Gottwaldově, setkání s doktorem Husákem, to vše střídané s připomínkou reality let šedesátých či osmdesátých, to vše mi jen lehce klouzalo před očima. Četlo se to nádherně, díky za tuhle knížku, pane Bajajo:-)


...y informace o produktu Kniha Bajaja Antonín - Na krásné modré Dřevnici, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bajaja Antonín - Na krásné modré Dřevnici ... Na krásné modré Dřevnici | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Na šéne blaue Dřevnici 1996; Zvlčení 2003; Na krásné modré Dřevnici 2009; Nevěry II 2005; Duely 1988; Mluviti stříbro 1982; všech 10 knih autora. Podobné knihy. Hotýlek 2015; Kniha Na krásné modré Dřevnici je v Na krásné modré Dřevnici. Bajaja, Antonín. Vydání: Městská knihovna v Praze 2020 | Jazyk: čeština. Rozsáhlý vzpomínkový román je inspirovaný událostmi posledních šedesáti let, odehrávajícími ... E-knihy ke čtení - Na krásné modré Dřevnici - Městská ... ... . Bajaja, Antonín. Vydání: Městská knihovna v Praze 2020 | Jazyk: čeština. Rozsáhlý vzpomínkový román je inspirovaný událostmi posledních šedesáti let, odehrávajícími se především v autorově rodném Zlíně. Bajajova kniha Na krásné modré Dřevnici se vzpírá jednoznačným klasifikacím jak z hlediska formálního, tak v rovině obsahové, mám-li si pro zjednodušení pomoci touto problematickou dichotomií...SOUVISEJÍCÍ KNIHY