Strategické plánování v umění

Strategické plánování v umění - Michael M. Kaiser | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michael M. Kaiser
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strategické plánování v umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strategické plánování v umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael M. Kaiser. Číst Strategické plánování v umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Vydáním knihy Strategického plánování dostávají nyní také čeští kulturní manažeři do ruky jakési „desatero přikázání kulturního managementu“- soubor jasně formulovaných pravidel, jejichž dodržování sice vyžaduje disciplínu, ale která jsou klíčem k úspěchu a naplnění i těch nejsmělejších uměleckých vizí,“ říká Marek Vrabec, zakladatel a umělecký ředitel festivalu Struny podzimu a stážista Kennedyho centra. Metodu strategického plánování aplikuje M. Kaiser úspěšně již několik desítek let. Tato kniha byla napsána v roce 1995 pro potřeby neziskových kulturních organizací ve Spojených státech amerických. Český čtenář tak přirozeně narazí na některá specifika, která se budou lišit od praxe, na niž je zvyklý v České republice či v Evropě. Nejzásadnějším rozdílům mezi českým a americkým kulturním sektorem je proto věnován obsáhlejší doslov Martina Cikánka, vedoucího projektů přímých přenosů Metropolitní opery: Live in HD v ČR a stážisty Kennedyho centra. Publikace obsahuje řadu stále platných zásad, kterým by se měli manažeři řídit a které jsou předpokladem k dosažení kvalitních uměleckých výsledků.


...rategické plánování je dlouhodobý proces, při kterém firma stanovuje, čeho chce v budoucnosti dosáhnout a jakým způsobem toho dosáhne ... Plán udržitelné mobility Prahy a okolí - Praha 11 ... . Vstupem pro strategické plánování je obvykle analýza vnitřního a vnějšího prostředí a firemní vize a mise. Strategické plánování v umění Autor: Kaiser, Michael M. Nakladatel: Institut umění - Divadelní ústav EAN: 9788070082362 ISBN: 978-80-7008-236-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 146 stran, česky Rozměry: 17 × 21 cm Rok vydání: 2009 Podobné jednotky. Strategické finanční plánování / Hlavní autor: Fotr, Jiří, 1938- Vydáno: (1999) Projektové a strategické plánování pro neziskov ... Strategické plánování v umění - Michael M. Kaiser | KOSMAS ... ... . Strategické finanční plánování / Hlavní autor: Fotr, Jiří, 1938- Vydáno: (1999) Projektové a strategické plánování pro neziskové organizace / Hlavní autor: Kažmierski, Tomáš Vydáno: (2003) Strategické plánování neziskových organizací v podmínkách znalostní společnosti / Hlavní autor: Vostrovský, Václav Vydáno: (2008) Koncepce podpory umění v ČR...SOUVISEJÍCÍ KNIHY