Když někdo blízký pije

Když někdo blízký pije - Marlyse Tschui, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marlyse Tschui,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když někdo blízký pije.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když někdo blízký pije ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marlyse Tschui,. Číst Když někdo blízký pije Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alkoholismus má destruktivní účinky nejen na osoby, které pijí, ale působí negativně i na jejich blízké. Diagnózu alkoholik má v České republice 300 000 lidí (do tohoto počtu ovšem nejsou zahrnuti ti, kdo nikde evidováni nejsou). Počet takových lidí u nás narůstá, v současnosti je čekací doba na ústavní léčení několik měsíců. Chování alkoholiků, způsobené touto chorobou, bývá často zamlčováno, ale pro jejich blízké – partnery, děti, rodiče – se soužití stává utrpením. Kniha je určena rodinným příslušníkům osob, které se potýkají se závislostí na alkoholu, také lidem jim blízkým a lidem z jejich okolí.


...někdo blízký pije kniha od: Claude Ühlinger, Marlyse Tschui ... Kniha: Někdo blízký - Cara Hunterová | Knihy.ABZ.cz ... . 93 % 6 hodnocení ... Alkoholismus má destruktivní účinky nejen na osoby, které pijí, ale působí negativně i na jejich blízké. Diagnózu alkoholik má v České republice 300 000 lidí (do tohoto počtu ovšem nejsou zahrnuti ti, kdo nikde evidováni nejsou). Počet takových lidí u nás narůstá, v současnosti je čekací doba na ústavní léčení několik měsíců. Kniha: Když někdo blízký pije (Claude Ühlinger a Marlyse ... Psychologie | Když někdo blízký pije | Nakladatelství Portál ... . Kniha: Když někdo blízký pije (Claude Ühlinger a Marlyse Tschui). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Když někdo blízký pije. 02. 06. 2011. Pro uzdravení alkoholiků a trvalou abstinenci je nesmírně důležitá pravidelná tělesná aktivita. V tradičních terapeutických přístupech se dřív tato stránka věci podce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY