Příběhy psané na oprátce

Příběhy psané na oprátce - Aleš Burda | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Burda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy psané na oprátce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy psané na oprátce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Burda. Číst Příběhy psané na oprátce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha povídek "Příběhy psané na oprátce" je soubor absurdních textů, snových halucinací autora či dekadentních příběhů ze současného života, lemovaného zmatenými polovztahy mezi mužem a ženou, mnohých forem lidského šílenství či filozofováním nad nesmyslností smysluplného za ranního kuropění v začouzených lokálech nevalných pověsí. Koncepce povídek je řešena s nadhledem k vážným věcem odehrávající se běžně kolem nás, které sarkasticky glosuje, či příběhy silně fiktivní, hraničící až s parodií např. žánrů sci-fi, detektivní a klasické beletrie.


...ž psaná na oprátce je nejpřekládanější knihou české literatury, byla přeložena do asi 90 jazyků ... Panství Downton / Downton Abbey (2019) | ČSFD.cz ... . Databáze NK ČR uvádí v období 1945-1994 celkem 35 vydání v češtině. Kritické vydání. V roce 2008 vydalo Ottovo nakladatelství první vydání faksimile rukopisu. Produkt Příběhy psané na oprátce - Aleš Burda. Příběhy psané na oprátce - Aleš Burda: Krátky popis: Exkluzívní produkt Příběhy psané na oprátce - Aleš Burda od výrobce Nakl.Šimon Ryšavý u nás najdete v akcii od 153 Kč : Obvyklá cena Kniha povídek "Příběhy psané na oprá ... Tesco Česko - YouTube ... .Šimon Ryšavý u nás najdete v akcii od 153 Kč : Obvyklá cena Kniha povídek "Příběhy psané na oprátce" je soubor absurdních textů, snových halucinací autora či dekadentních příběhů ze současného života, lemovaného zmatenými polovztahy mezi mužem a ženou, mnohých forem lidského šílenství či filozofováním nad nesmy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY