Stará gesta

Stará gesta - Martin Langer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Langer
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Stará gesta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stará gesta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Langer. Číst Stará gesta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z neúprosného „bytí k smrti“ vyrostly básně Starých gest. Sbírka se klene od rozbřesku stvoření ke smrti. Na pozadí existenciálního souboje autor zkoumá základní životní situace. Tázání po smyslu básnického vyjádření prosvítá, ač samo neformulováno, všemi oddíly. Mystická vážnost i neuchopitelné, mimovolní nečistoty, na úrovni jazykové i obrazné, tu představují podstatnou básnickou hodnotu. Osobní témata Martina Langera tak v časovém rozmezí devíti let nabývají podobu více než naléhavou.


.... Rynoltice (pobočka Hamr na Jezeře-Stará Lužice) Hamr na Jezeře-Stará Lužice - Hamr na Jezeře-Stará Lužice, 471 28 +420 487 842 417: GESTA a ... Gesta Font | Fontspring ... .s. Rynoltice (pobočka Chotyně) Chotyně - Chotyně, 463 34 +420 485 172 477 Stará gesta jsou ze sbírek dobrých - napsaných dobře (tj. poctivě a bezohledně) a z dobrých důvodů - ne proto, že si básník potřebuje procvičit svou básnivost nebo že potřebuje sám sobě své básnictví dokázat. Potřebuje něco životně důležitého sám se sebou probrat a není možnost, jak to udělat jinak. Stará gesta se otvírají jako Bible knihou G ... Kniha: Stará gesta - Martin Langer | Knihy.ABZ.cz ... . Potřebuje něco životně důležitého sám se sebou probrat a není možnost, jak to udělat jinak. Stará gesta se otvírají jako Bible knihou Genesis, hned první verš navozuje akt stvoření citátem oddělení světla od tmy. Celá recenze 06.01.2010 Wanda Heinrichová Vrátí se některá stará gesta? Ne hned, ale budeme hledat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY