Pozor, pusa!: Tři holky na stopě

Pozor, pusa!: Tři holky na stopě - Henriette Wich | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Henriette Wich
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozor, pusa!: Tři holky na stopě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozor, pusa!: Tři holky na stopě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henriette Wich. Číst Pozor, pusa!: Tři holky na stopě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Den svatého Valentýna se blíží a Kim, Franzisku a Marii plně zaměstnává láska. Stane se už konečně něco mezi Kim a Michim? A když se ve škole objeví inzerát, že se hledají hlavní představitelé do jedné foto-love-story, dostane to teprve ty správné obrátky. A vedle toho bude potřeba ještě vyřešit jeden důležitý případ...Tři kamarádky musí navíc vedle napínavé detektivní práce přestát i dobrodružství zvané přátelství. Není totiž zrovna jednoduché sladit tři různé názory.. Ale detektivní klub Tři holky na stopě se postaví k této výzvě odvážně a chytře a jako vždy se z nich stane neporazitelný tým!


...ze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy ... Kniha Pozor, ostře sledovaná svatba - Tři holky na stopě ... ... . Název: Pozor, pusa! - Tři holky na stopě. Autor: Henriette Wich. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7222-654-2. EAN: 9788072226542. Objednací kód:- Hledáte Pozor, pusa! - Tři holky na stopě od Henriette Wich? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Pozor, pusa! - Tři holky na stop ... Únos - Tři holky na stopě - Maja von Vogel - Megaknihy.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Pozor, pusa! - Tři holky na stopě - Henriette Wich. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY