Psychologie osobnosti: Obor v pohybu

Psychologie osobnosti: Obor v pohybu - Pavel Říčan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Říčan
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie osobnosti: Obor v pohybu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychologie osobnosti: Obor v pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Říčan. Číst Psychologie osobnosti: Obor v pohybu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaký jsem, kdo jsem, jak si mohu rozumět s druhými, jaký smysl má moje existence tady a teď? Psychologie osobnosti je jeden z oborů, v nichž se hraje o sebepochopení člověka, každého jednotlivce, i čtenáře této knihy. Přinášíme vám monografii učebnicového typu, která pojednává o jednotlivých složkách osobnosti a systematicky popisuje individuální rozdíly. Seznamte se s metodami psychodiagnostickými i humanisticko-psychologickými. Revidované a doplněné vydání známé publikace je určeno nejen studentům psychologie, ale i těm, kteří poznatky tohoto oboru využívají například v pomáhajících profesích, nebo těm, kteří chtějí nalézt odpověď na otázky týkající se psychologie osobnosti, ať již ze zájmu o vlastní rozvoj, či ve snaze porozumět svým nejbližším.


...ogie osobnosti. Obor v pohybu. 6., revidované a doplněné vydání TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala Grada Publishing, a ... Psychologie osobnosti - Obor v pohybu - Logopedie VENDY ... .s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax ... Psychologie osobnosti je jeden z oborů, v nichž jde o sebepochopení každého jednotlivce, i čtenáře této knihy. Přinášíme vám monografii učebnicového typu, která pojednává o jednotlivých složkách osobnosti a systematicky popisuje individuální rozdíly. (obor v pohybu) Psychologie osobnosti: Obor v pohybu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Říčan. Přečtěte ... Psychologie osobnosti - Říčan Pavel | Knihy Grada ... . (obor v pohybu) Psychologie osobnosti: Obor v pohybu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Říčan. Přečtěte si s námi knihu Psychologie osobnosti: Obor v pohybu na prazskamuzea1918-2018.cz Cakirpaloglu, P. Úvod do psychologie osobnosti.Praha: Grada, 2012. ISBN: 978-80-247-4033-1 Říčan, P. Psychologie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY