Vývoj dětské řeči krok za krokem

Vývoj dětské řeči krok za krokem - Dana Kutálková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Kutálková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vývoj dětské řeči krok za krokem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vývoj dětské řeči krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Kutálková. Číst Vývoj dětské řeči krok za krokem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řeč je schopnost, která je dána pouze člověku. Její rozvoj je těsně svázán s rozvojem myšlení, a proto si zaslouží veškerou rodičovskou pozornost. Autorka, zkušená klinická logopedka, seznamuje rodiče se zákonitostmi vývoje dětské řeči a nabízí odborně podložené praktické rady, jak dítěti pomoci ke správné výslovnosti a kultivovanému vyjadřování. V novém vydání nezůstávají stranou ani aktuální témata, jako např. o výuce jazyků, o působení médií (TV, DVD, PC, internet) na rozvoj dítěte.


...ývoj dětské řeči krok za krokem Řeč je schopnost, která je dána pouze člověku ... Ontogenetický vývoj jazyka - Materiály do školy ... . Její rozvoj je těsně svázán s rozvojem myšlení, a proto si zaslouží veškerou rodičovskou pozornost. Autorka,... Vývoj dětské řeči krok za krokem Autor: Kutálková, Dana Nakladatel: Grada EAN: 9788024730806 ISBN: 978-80-247-3080-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Rok vydání: 2010 (2. doplněné vydání) Vývoj dětské řeči má své zákonitosti. Přečtěte si, kdy ... Vývoj dětské řeči krok za krokem - Dana Kutálková ... ... . doplněné vydání) Vývoj dětské řeči má své zákonitosti. Přečtěte si, kdy uslyšíte první slovo v článku od logopedky! pro ženy, které jdou životem po vlastní ose. Ženy na volné noze; ... / Kdy začíná dítě mluvit aneb vývoj dětské řeči krok za krokem. Autorka, logopedka, nastiňuje krok za krokem vývoj dětské řeči od narození až do zahájení školní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY