Text v pohybu

Text v pohybu - Milan Jankovič, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Jankovič,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Text v pohybu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Text v pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Jankovič,. Číst Text v pohybu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor tří studií z oblasti teorie literatury, které mají společný zájem o zkoumání nových tendencí a nových možností v přístupu k textu. Zatímco práce Milana Jankoviče a Marie Kubínové vycházejí především z podnětů domácí i evropské tradice strukturalismu, sémiotiky a recepční estetiky, studie Jana Matonohy je založena spíše fenomenologicky a hermeneuticky. Milan Jankovič se v jednotlivých kapitolách zabývá pojmy "text" a "dílo", jejich dynamikou, proměnami literárního díla v procesu čtení, genezí termínu "sémantické gesto" u Jana Mukařovského a také interpretací próz Michala Ajvaze, Daniely Hodrové a pozdního Bohumila Hrabala, hlavním objektem zájmu Marie Kubínové je pak analýza a souvislosti pojmů "text", "dílo", "význam", "čtenář", vztah čtenáře a textu, textu a reality spolu s komunikačními rovinami uměleckého literárního díla. Ústředním tématem práce Jana Matonohy je pokus o definici fenoménu "ženského psaní" a explifikace vztahu pojmů "diskurz", "gender" a "text".


...m is a companion web site for use by subscribers of Text Messaging ... PDF Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 492/2011 z ... ... . This site expands your Text Messaging service by offering a spectrum of cool messaging features. Register your mobile phone number at www.Vtext.com to personalize your messaging experience. Registering is as easy as 1-2-3. Text v pohybu. Kdo napsal knihu Text v pohybu? Autorem je Milan Jankovič, Marie Kubínová, Jan Matonoha. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Porovnání cen academia text v pohyb ... Text v pohybu by Milan Jankovič, Marie Kubínová, Jan ... ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Porovnání cen academia text v pohybu, srovnání cen academia text v pohybu na portálu HLEDEJCENY.cz. Text v pohybu Kolektiv. Text v pohybu. Kolektiv. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Soubor tří studií z oblasti teorie literatury, které mají společný zájem o zkoumání nových tendencí a n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY