Bruno v hlavě

Bruno v hlavě - Monika Šimkovičová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Šimkovičová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bruno v hlavě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bruno v hlavě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Šimkovičová,. Číst Bruno v hlavě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nebývá zvykem, aby knižní novela měla více autorů, nebývá zvykem, aby byla dvojjazyčná a navíc ještě otevřeně kontroverzní. Kniha hudebníka, textaře a scénáristy Xindla X a výtvarnice Moniky Šimkovičové přesvědčivě dokazuje, že to možné je a že česko-slovenské, genderové ani věkové rozdíly obou autorů nehrají roli. Když si totiž spoluautoři před lety dali navzájem přečíst své literární juvenilie, zjistili, že oba, ač od sebe vzdáleni místem, časem i věkem, napsali nevědomky dvě části téhož příběhu. Příběhu stejné postavy, pouze v jiné fázi její cesty. Své povídky proto propojili dohromady a vznikla tak novela o smrti a neumírání a o tom, že i když si myslíte, že nemáte co ztratit, je toho ještě spousta, co si musíte uhájit. Výtvarnici Monice se během jediného dne zhroutí celý svět. Během čtyřiadvaceti hodin přijde o svého milovaného manžela i o iluze o jejich vztahu. Navíc zjistí, že její dny jsou už pravděpodobně sečteny a že čas, který jí na tomto světě zbývá, musí strávit v přítomnosti Bruna, který je nejenom „strašně zvědavej", ale taky je to „normální zabiják", co si „s člověkem jen tak hraje, jak se mu zachce". Přestože Monika ví, co je Bruno zač, pokouší se právě jím zaplnit prázdné místo po zesnulém choti. I když věří, že tuto situaci dokáže udržet pod kontrolou, toto soužití ji postupně donutí zcela změnit svůj charakter, jednání a komunikaci s ostatními i se sebou samotnou.


... hlavě Autor: Šimkovičová, Monika a Xindl X Nakladatel: Galén EAN: 9788072626625 ISBN: 978-80-7262-662-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 254 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2010 (1 ... VIGIL - Home | Facebook ... . vydání) V inscenaci Městského divadla Brno je secesní idyla přítomna už jen v hodinovém hotýlku U galantní kočičky, běžný život pohltilo zcela nové století. Kniha Bruno v hlavě Přidat komentář. kiskacsa. 24.01.2019. Knihu jsem začala číst, protože to byl dárek, v obchodě bych si ji asi nevybrala. ... Hledáte Bruno v hlavě od Xindl X,Monika Šimkovičová? Dnes objednáte, zítra v ... Bruno v hlavě Bookretail s.r.o. - oblibeneknihy.cz ... . kiskacsa. 24.01.2019. Knihu jsem začala číst, protože to byl dárek, v obchodě bych si ji asi nevybrala. ... Hledáte Bruno v hlavě od Xindl X,Monika Šimkovičová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY